Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar merhaba ben testere dişli aslan pençesi otu kullanmaya başlayacağım fakat raf ömrünün 1 yıl olduğunun sonrasında etkisinin %75 azaldığını okudum şuan güvenilir bi yer bulmakta zor bilemedim bana yardımcı olabilecek birileri var mı siz nerelerden aldınız nasıl kullandınız ve sonuç alabildiniz mi

bir de testere dişliyi araştırırken hayıt tohumuyla karşılaştım, bunları kullanan bilgisi olan kız kardeşlerden yardım bekliyorum ♡♡♡♡♡♡

Kızlarcım herkese selamlar nasılsınız? Bebiş haberi verenleri tebrik ediyor kendimmiş gibi seviniyorum ve darısı başımıza diyorum🌸 şimdi gelelim soruma; yumurtlama gününden beri kasık ağrım var, bir iki gündür ilk günler kadar değil ama arada bi tek taraflı batma gibi geliyo geçiyo, akıntım artmaya başladı, şişkinlik ve gaz var sürekli, sırt ve bel ağrım var bikaç gündür. İdrara çıkma baya sıklaştı gece uykumdan kalkıp gider oldum ama bunu belirtiden saymıyorum açıkçası. Göğüs hassasiyeti vs yok. Uyku hali bende hep olduğu için onu da saymıyorum😄 sizce şansım nedir bebiş olma ihtimalinde ya kendimi hamile gibi hissediyorum bu ay çok inanıyorum neden bilmiyorum alt karnımı seviyorum falan delirdim iyice🤣 umarım sönmez bu hevesim🥲 yumurtlamadan adete kadar neler yaşadınız hamileler beni azıcık aydınlatın😇🥰
Yumurtlama 18-19 mayıs (2gün)
Çatlama 20 mayıs (21 mayısta tam anlamıyla silikleşti t)
Değerlendirilen günler 15-17-18-19-21 mayıs
Bat 1-2 haziran
Döngü 25-26 gün
Canım sen bensin yeminle yumurtlamadan beri ne ağrılarım geçti ne göğsüm dindi akıntı da var beyaz ara ara kramplar ateşim sürekli çıkıyor ama hasta da değilim ben de diyorum kesin hamileyim ve sen de hamilesin bence biz döllenmeyi hissettik insan vücudunu bilince hissedermiş

Canım sen bensin yeminle yumurtlamadan beri ne ağrılarım geçti ne göğsüm dindi akıntı da var beyaz ara ara kramplar ateşim sürekli çıkıyor ama hasta da değilim ben de diyorum kesin hamileyim ve sen de hamilesin bence biz döllenmeyi hissettik insan vücudunu bilince hissedermiş
Bende beş gündür kasık sancısı ara ara felaket derecede bir akıntı sürekli oturduğum yerde uyuma baş ağrısı çok hafif belim sırtım ağrıyor ediyor çatlama gününden bu yana ben iğneden diye tahmin etmiştim. İşin tuhafıda şu ki afedersiniz ama ilişkide 1 senedir ilk defa dün akşam rahmimin acıdığını hissettim canım çok acıdı bu nedendir normalmidir yaa tüm gece kafamda kurmaktan gram uyuyamadım

Ben de böyle oldum ağrım asla kesilmedi meğer ben de döllenmeyi hissetmişim 🥹🥹🥰🥰🥰

X