Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün regl olmam gerekiyordu olmadım beyaz krem gibi akıntı var ve göğüslerimin ucu yara gibi acıyor kandan baksam mı biraz beklesem mi

Kızlar çok acil 🤚🤚 kız kardeşim hamile 21 haftalık ve değeri haftasına göre değeri düşük mü yüksek mi bi halt anlamadım birde çok hasta grip gibi olmuş ama öksürükten nefes alamıyo kız konuşurken zorlanıyo doktora gittiler doktor 1000 lik antibiyotik yazmış eczacı kullanmasın bunu demiş resmi ekliycem bi bakarmısınız düşük mü crp side çok yüksek çıkmış 😔😔
Canım çok geçmiş olsun enfeksiyon kapmış dikkat etsin Allah korusun düşük veya erken doğum riski olabilir. Doktora bildirmemis mi bu kadar yüksek doz yazmış

Canım çok geçmiş olsun enfeksiyon kapmış dikkat etsin Allah korusun düşük veya erken doğum riski olabilir. Doktora bildirmemis mi bu kadar yüksek doz yazmış

Kan eziyet bence ya idrar da çıkınca gidip verebilirsin positif olursa
Ben laborantım bugün de nöbetçiyim şimdi bile hemen bakabilirim ama negatif görmekten korkuyorum :KK43:

Kan testi idrar testine göre daha önce sonuç vermez mi yarın nöbet çıkışı kaset test mi alsam ya da beklesem mi 2 gün daha
Ben test yapmıştım önce daha sonra kan testi yaptım. Değer düşük çıkınca insanın aklına hersey geliyor inan yıpratıcı oluyor.biliyorum beklemek zor ama en azından 2 gün bekle

Korunmayı bıraktıktan sonra adetlerim düzensiz olmaya başladı geçen ay 25. Günümde adet olmuştum bu ay da öyle hesapladım ama belki 27-28. Gün de adet olucam bilemiyorum

Kuzum ben de kullanıyorum ama yaşamadım böyle bir yan etki neden oldu acaba ya
Bilmiyorum aglıyorm resmen bebek fln suan hiç aklımda bile değil hormon ilaçları artık dengemi bozdu oluk oluk dökülüyor kematoropi alıyomusum gibi saçlarım azaldı bosaldı hep kısım kısım

Kızlar bugün regl olmam gerekiyordu olmadım beyaz krem gibi akıntı var ve göğüslerimin ucu yara gibi acıyor kandan baksam mı biraz beklesem mi
Bence test yap ben de hep beklerdim o bekleme esnasında da hamile zannederdim kendimi sonrası hep hüsran olurdu o yüzden erken negatif görünce kafam rahat oluyor artık

Bilmiyorum aglıyorm resmen bebek fln suan hiç aklımda bile değil hormon ilaçları artık dengemi bozdu oluk oluk dökülüyor kematoropi alıyomusum gibi saçlarım azaldı bosaldı hep kısım kısım
Sıcak basması, saç dökülmesi, eklem / kemik / kas ağrısı, yorgunluk, olağandışı terleme, bulantı, ishal, baş dönmesi ve uyku sorunu oluşabilir bunlar yan etkileriymis doktoruna bı sor canım

X