Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkür ederim doktor vajinadan kamera ile baktı ultrasonla yani Nisan dan beridir 10 a yakın ilaç kullandım biraz küçülme oldu şişlikte ilk zamanlar agrimdan ölüyodum o derece doktor şuan için sıkıntı yok bebek için dedi ama ben tamamen gitsin istiyorum çünkü ağrı bir gün var bir gün yok

B Birinsann ay fena uyuyorum ve akıntım var
ama bunlar iğneden de olabilir
Ki ben bu ay beklemiyorum hamilelik falan bakalım bakalım

Bence bı yap inat etme bak ben geç kalıyodim folik asit icin
Ben zaten kullanıyorum folik asit içeren bir multivitamin
Genel manada hamilelikte yapilmayacak bisiy de yapmıyorum ve ayrıca benim bat.im gelmedi bile senin 13 gün geçmişti o kadar beklemem kuzum

Kızlaar aranız da rüyalardan anlayan var mı? Garip bir şekilde rüyamda onlarca yeşil erik ağacı gördüm üstünde kocaman kocaman meyveleri vardı toplayıp yedim

Kızlar ya bu ay soğan kürü yapip yapmamakta kararsizim artik karar vermem gerekiyor reglim bitiyor çünkü fikir verecek kimse yoookkk muuuu
ben normalde 35 i geçiyor adet dönemim o yüzden geç yumurtluyorum geçen ay soğan yaptım o ay 40. günde adet oldum bu ay yapmadım ama 15. gün yumurtam çatladı yani soğan işe yaradımı yaramadımı anlayamadım

Kızlar bat ama beyaz kremsi akıntım var adet öncesi mi gebelik belirtisi mi bilmiyorum biraz kasıklarım ağrıyor başka belirtim yok ama normalde adet öncesi karnım çok şişerdi bu defa o şişkinlik yok merakla bekliyorum adet olacak mıyım diye

Hanımlar cok garip bi durum yaşıyorum 19 Mayıs ovulasyon başladı 20 Mayıs tam pik oldu yani yumurtlama göreli henüz 5-6 gün oldu ben catlamaya kadar hep degerlendirdim. Bugün öylesine test yaptım biliyorumki cok erken ama canım sıkıldı ilk başta gördüm ama 5-10 dk sonra oturdu rengi bildiğin silik çizgi var ovulasyon testimde tamamen siliklesmesini beklerken o da koyu. Bu kadar erken belli olamaz dimi bi yanlislik var bu iste? Testleri atıyorum. Dün de belimde aşırı derece de ağrı oldu.

Eklentiler

• IMG_20220525_155550.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20220525_155247.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 50
  • 1653484762549700219524842962679.jpg
    118,5 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20220525_162054.jpg
    104,3 KB · Görüntüleme: 47
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…