Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dediğim gibi o kadar kısa sürede başka markada göstermeye bilir yine bebetime dene sen İnshaAllah vardır aminnnn

Bu ay işte canım geçen ay 36 günde oruç tutmaya yorumladım ben söktürücü içmedm bu ay 3 mayısta adet oldum işte 36. Gün normalde 28 günde olurum şimdi bat ne zaman olucak bilmiyorum
Sen yine 28 gün gibi düşün bence canım
Ramazanda az kalori alınca vücut kendini koruma moduna aldığından olabiliyormus

Ben geçen sene hem Ramazandi hem de ayni ay babaannemi kaybettim 50. Günde hala yumurtam catlamamis duruyordu
Doktor tarlusal verdi onu kullandım öyle regl oldum
Sonra 17 gün sonra tekrar regl oldum fakat o zamandan beri hiç sasmadi şükür. Hatta o 17 günlükten sonraki ay kimyasal gebelik yaşadım

Anladım canım teşekkür ederim ayın 30 bat o zaman yakın zaman

Canım bende bu ay hormon testlerini yaptırdım. Benimde 80 çıktı ve amhım 1,01 idi ve şuan hamileyim. Benide tedirgin etmişti E2 değeri ama sorun değil bu değer.

Canım söylemiştim hatırlıyorsan şehir hastanesinde gerekli testleri yapıyorlar. İstersen oraya git boşuna da para verme derim
şehir hastanesine zaten mutlaka gideceğim doktora ama hsg istese bile randevuyu geç tarihe verirler kesin. O yüzden acaba onu özelde mi yaptırsam diyorum. Diyorum da işte çoook pahalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…