Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyyy hadi İnshaAllah vardır kuzummm yaaa sen niye etiketlemiyonnn beniii 🤨🤨

Kuruma gibi gelmedi bana ayrıca kuruma çizgisi git gide koyulasmaz .. birde çok erken yapmışsın testi belliki yerleşme aşamasında Allahimmmmm İnshaAllah vardır beeee ufff beğendin mi yaptığını erkenden baktın da şimdi nolceeeekk hergun test mi yapican 😁😁
Yok bn dayanamicm aksm yine test yaparm çıkarsa kana gotcem hahaha :))) kız heycndan etiket metiket aklıma gelmedi birde acaba yanlsmi dedm ne blim pek inanamiormda yabls cikr die fazla kaptirmiim diorm 🥰 ama herkes kuruma deildir Dior insaallahhh aminnn ❤️🙏🙏

Kuruma çizgisi sonradan koyulaşmaz canım. Gebelik varsa koyuluk artmaya devam eder. Benim ikinci yaptığım testte başta kırmızılık belirtmişti. 1 saat sonra çizgi kıpkırmızı oldu.
Bende öle düşünüyorum inşaallah doğrudur bakalım bgun tekrr yapıp akşama kan verebilirim en iisi kesinleştirmek çok tşk ederm sizinde hayırlı olsun inşaallah sağlıkla büyütün

Evet kızlar basliyorum gebelik hikayeme .ve belirtilerine
Öncelikle Nisan 10da adet oldum gonalf başladı doktor aslında doktor 5gun dedi ama içinde 2vurumluk kalmıştı bende fazladan vuruldum çünkü marttada olusmamisti zorla oluşmuştu yumurta ve Nisan'da konrtole gitmedim oluştu mu diye gitmiycem dedim bikmistim özele para vermekten sonra doktorun dediği tarihleri aklımdaydı ilişki oldu 28nisan 2 Mayıs arası sonra 4mayista kızım hasta oldu hastaneye yattık ve bidaha ilişki hiç olmadı bu tarihe kadar...
Şimdi belirtilerde tüm ayrıntısı ile anlaticam 🙈
Belirti 1 : akıntı benim her zaman akıntım olmuştur ama bu süt renginde ve süt kıvamında ilk geldiginde çok geldi adet sandım ama baya süt duruyordu iç giyimimde
Belirti2 : adet gecikti ben hastanede yatarken kızımla ilgilenince hiç adete bakmadım zaten düzensizdir diye ama baya gecikti 13 gün oldu işte
Belirti 3 uyku kesinlikle ölü gibi uyudum ya her saat her dakika uyuyorum oturduğum yerde
Belirti 4 göğüs kararmasi ve ağrı bu kadar kizceler .
Bide ben meyve suyu almıştım kızıma tadı aşırı acı gelmişti ama bı tek bana öyle geldi kızım çok beğendi esimde
Bence belirtiler değişir kişiye göre kızımda çok midem bulanıyordu inşallah bunda olmaz 😌
Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin inşallah .❤️
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bizlere de dua et 🤩😍

Evet kızlar basliyorum gebelik hikayeme .ve belirtilerine
Öncelikle Nisan 10da adet oldum gonalf başladı doktor aslında doktor 5gun dedi ama içinde 2vurumluk kalmıştı bende fazladan vuruldum çünkü marttada olusmamisti zorla oluşmuştu yumurta ve Nisan'da konrtole gitmedim oluştu mu diye gitmiycem dedim bikmistim özele para vermekten sonra doktorun dediği tarihleri aklımdaydı ilişki oldu 28nisan 2 Mayıs arası sonra 4mayista kızım hasta oldu hastaneye yattık ve bidaha ilişki hiç olmadı bu tarihe kadar...
Şimdi belirtilerde tüm ayrıntısı ile anlaticam 🙈
Belirti 1 : akıntı benim her zaman akıntım olmuştur ama bu süt renginde ve süt kıvamında ilk geldiginde çok geldi adet sandım ama baya süt duruyordu iç giyimimde
Belirti2 : adet gecikti ben hastanede yatarken kızımla ilgilenince hiç adete bakmadım zaten düzensizdir diye ama baya gecikti 13 gün oldu işte
Belirti 3 uyku kesinlikle ölü gibi uyudum ya her saat her dakika uyuyorum oturduğum yerde
Belirti 4 göğüs kararmasi ve ağrı bu kadar kizceler .
Bide ben meyve suyu almıştım kızıma tadı aşırı acı gelmişti ama bı tek bana öyle geldi kızım çok beğendi esimde
Bence belirtiler değişir kişiye göre kızımda çok midem bulanıyordu inşallah bunda olmaz 😌
Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin inşallah .❤️
Süpersin kuzum

Klomen de cok iyi yumurtalaeım olmustu e2 lerim 900 lerdeydi hatta rahat ikiz tutma ihtimali vardı ama korona oldum sonra :) klomeni ikinci kez vermiyolar rahim duvarını inceltiyormus letu bna göre çöptü femara iyi suanlık ama sonucu görmedim bide mfk es paketi takviyem var suanlık onun da etkisiyle suanlık gene yumurtalarım iyi ama sonucu bilemem 2 çatlatma basarısız
Benim fsh 60 larda. söktürücü olmadan adet olamıyorum.. bu ay gene adet olmadım.. ve doktor direk klomen verdi.. napıcam bilmiyorum almak konusunda

Aman salla essin sen kendi keyfine bak yemeğini çayını ver yesin sussun şükretsin önüne çay yemek getircek karısı var kendin kendine takıl sanmasın mutsuzsun gayet mutlu olabilirsin onunla kavga edince de hıııh 😂 onlar bizle kavga edince de çok mutlular bizde olalım neyimiz eksik be 🙄 sabah benim ki evde böcek var ne olduğunu anlamadım bi türlü de kurtulamadım 1 haftadır benim yüzümden geliyormuş böcek öyle dedi sanki ben çağırıyorum böcükleri eve gelin diye sonra burdan da taşınmak istersin falan yaptı sıkılmış mış sanırsın beni sarayda yaşatmış töbe ya 🙄 bende sinirlendim içeri geçtim gitti işe ordan beni arıyo aramasana sıkılmıştın hani yürü git yine sinirlendim bak
Ahahahaha aynı ben yeminle 😘😘 bende dediğin gibi yaptım . Annem aradı ki dışarıya çıkıyoruz geliyor musun diye hemen tamam dedim 🥰 ona da ben gidiyorum haberin olsun dedim çıktım . hiçte mutsuz değilim biraz da o mutsuz olsun . Hava kötüydü ama olsun yine de 😅😅 Allah'ım ya kim evinde böcek ister ki daha neler yani 😂😂 kesin erkek neslinde sorun kesin . Benim ki aramıyor bende aramıyorum. Bu defa kesin kararım 😠dik duracağım . Küs değilim ama mesafe koyacağım bir süreliğine

X