Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese iyi akşamlar,
23 Mayıs bat idi ancak 20sinde WC’de yoğun bir kerelik kanamam oldu ve bir daha arkası gelmedi. Pembe lekelenmelerim oluyor çok nadir. Test yapmadım. Sökülemiyor muyum yoksa başka bir durum mu böyle bir şey yaşayan var mı?

Yerleşme kanaması olabilir bir test yap bence

Harika ya baya erken öğrenmişsin. Yumurtlama ne zamandı ? Belirtilerin nelerdi tatlım.
Yumurtlama 10 mayıstı. Yumurtlamayı hissettim sonrasında da ağrılarım oldu bence döllenmeyi bile hissetmek olabilirim 😹 daha adete 9 gün varken göğüslerim şişti. Karnım adet öncesi gibi kasıldı. 20mayısta erken test yaptım çıkmamıştı.

Yumurtlama 10 mayıstı. Yumurtlamayı hissettim sonrasında da ağrılarım oldu bence döllenmeyi bile hissetmek olabilirim 😹 daha adete 9 gün varken göğüslerim şişti. Karnım adet öncesi gibi kasıldı. 20mayısta erken test yaptım çıkmamıştı.
Yaa süper canım hayırlı olsun 🌸
Benim de yumurtlama 10 mayıs heyecanla bekliyorum. Göğüs ağrım var, bugün hafif baş ağırı vurdu. Kasıklarım da ara ara sancı oluyor. Genelde sağ kasık bir tık üstünde.
Akıntın ne durumda. Benim beyaz akıntım devam ediyordu 2 gündür azaldı.

Ciktm kuzu doktor cok umutlu benden bu ay😃 hsg cektir dedigim hastalarm bugun hamile olarak geldi bana sira sende bidaki kontrolde mutlaka hamile görmek istiyorum dedi..Adet olursam 7 sinde gitcm adet günü yani. Adet olmazsam kan vermeye geliyosun hemen dedi
Ay bende cektırıcem

Yaa süper canım hayırlı olsun 🌸
Benim de yumurtlama 10 mayıs heyecanla bekliyorum. Göğüs ağrım var, bugün hafif baş ağırı vurdu. Kasıklarım da ara ara sancı oluyor. Genelde sağ kasık bir tık üstünde.
Akıntın ne durumda. Benim beyaz akıntım devam ediyordu 2 gündür azaldı.
Benim sarı ve yoğun akıntım oldu iki gündür 🥰 çok teşekkür ederim bu kadar erken çıkacağını hiç tahmin etmiyordum

X