Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Uyguluyor musun diye sorsan çok nadir 🤣

Çıkar çıkmaz yaz bize canım hayırlı haberlerle gel 🙏🏻🤗 ben sanırım yeni yumurtluyorum 2 gündür yumurta akı gibi akıntım var ama memlekte gidiyorum yine denk gelmedi 🤣🤣
Keşke hepimiz uygulayabilsej keşke🤫😵‍💫😵‍💫

Kızlar merhaba bayağadır giremiyorum hamileliğimi sizinle burda öğrendiğimde beri halsizlik miğde bulantısı miğde yanması peşimi maalesefki bırakmıyo ama sizle konuşmayı da özlemişim bugün girdim nasılsınız bayağa bir arkadaş da katılmış sanırım gördüğüm kadarıyla herşey yolundadır inşallah 💕
Hayırlı olsun gebeliğiniz Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı da nasip eylesin 💜💜 umarım biran önce miğde bulantıniz da geçer

Evet kızlar basliyorum gebelik hikayeme .ve belirtilerine
Öncelikle Nisan 10da adet oldum gonalf başladı doktor aslında doktor 5gun dedi ama içinde 2vurumluk kalmıştı bende fazladan vuruldum çünkü marttada olusmamisti zorla oluşmuştu yumurta ve Nisan'da konrtole gitmedim oluştu mu diye gitmiycem dedim bikmistim özele para vermekten sonra doktorun dediği tarihleri aklımdaydı ilişki oldu 28nisan 2 Mayıs arası sonra 4mayista kızım hasta oldu hastaneye yattık ve bidaha ilişki hiç olmadı bu tarihe kadar...
Şimdi belirtilerde tüm ayrıntısı ile anlaticam 🙈
Belirti 1 : akıntı benim her zaman akıntım olmuştur ama bu süt renginde ve süt kıvamında ilk geldiginde çok geldi adet sandım ama baya süt duruyordu iç giyimimde
Belirti2 : adet gecikti ben hastanede yatarken kızımla ilgilenince hiç adete bakmadım zaten düzensizdir diye ama baya gecikti 13 gün oldu işte
Belirti 3 uyku kesinlikle ölü gibi uyudum ya her saat her dakika uyuyorum oturduğum yerde
Belirti 4 göğüs kararmasi ve ağrı bu kadar kizceler .
Bide ben meyve suyu almıştım kızıma tadı aşırı acı gelmişti ama bı tek bana öyle geldi kızım çok beğendi esimde
Bence belirtiler değişir kişiye göre kızımda çok midem bulanıyordu inşallah bunda olmaz 😌
Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin inşallah .❤️
ay canımmmmm nasıl sevındımmm anlatamam ya, masallah kuzum hayırlı olsun :KK37: :KK200:

Yaa bende yapsam mı diyorum ama cesaret de edemiyorum ya kararsız kaldım yapsam mı yapmasam mı
Ben yaptım benim evlendikten sonra adetlerim düzensizdi bende düzen oluştu . Yarın hastaneye gideceğim rutun bir kontrole . Haziran ayında da hsg çekileceğim . Eğer ki bir sorun olmuş olursa yazarım.buraya .

Evet kızlar basliyorum gebelik hikayeme .ve belirtilerine
Öncelikle Nisan 10da adet oldum gonalf başladı doktor aslında doktor 5gun dedi ama içinde 2vurumluk kalmıştı bende fazladan vuruldum çünkü marttada olusmamisti zorla oluşmuştu yumurta ve Nisan'da konrtole gitmedim oluştu mu diye gitmiycem dedim bikmistim özele para vermekten sonra doktorun dediği tarihleri aklımdaydı ilişki oldu 28nisan 2 Mayıs arası sonra 4mayista kızım hasta oldu hastaneye yattık ve bidaha ilişki hiç olmadı bu tarihe kadar...
Şimdi belirtilerde tüm ayrıntısı ile anlaticam 🙈
Belirti 1 : akıntı benim her zaman akıntım olmuştur ama bu süt renginde ve süt kıvamında ilk geldiginde çok geldi adet sandım ama baya süt duruyordu iç giyimimde
Belirti2 : adet gecikti ben hastanede yatarken kızımla ilgilenince hiç adete bakmadım zaten düzensizdir diye ama baya gecikti 13 gün oldu işte
Belirti 3 uyku kesinlikle ölü gibi uyudum ya her saat her dakika uyuyorum oturduğum yerde
Belirti 4 göğüs kararmasi ve ağrı bu kadar kizceler .
Bide ben meyve suyu almıştım kızıma tadı aşırı acı gelmişti ama bı tek bana öyle geldi kızım çok beğendi esimde
Bence belirtiler değişir kişiye göre kızımda çok midem bulanıyordu inşallah bunda olmaz 😌
Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin inşallah .❤️
Rabbim kızınıza şifa versin öncelikle. İnşallah en kısa zamanda hakkınızda hayırlısı olur 🤎🤎 sizin adınıza çok çok çok sevindim 🌸🌸🌸

Kızlar selam ben dün adet oldum bugün kontrole gittim. Yumurtalık lar rahim vs çok iyi dedi. Şubatta histereskopi ameliyat iı oldum rahimde yapışıklık ve basıklık vardı temizledi doktorum. Mayıs haziran şans yüksek dedi. Geçtiğimiz ay olmayınca çok yoruldum tüpe geçelim dedim bugün. Sen bilirsin dedi istersen bu ay femara başlatıp takip edelim dedi, istersen de doğum kontrol ile rahmi dinlendirekim ve sonraki ay tüpe geçelim dedi. Film sahnesi gibi yavaşladı o an herşey. Hangisini seçsem? Hemen tüpr geçmek beni rahatlatacaktı ama sonra nasreddin hoca kulağıma fısıldadı ya bu ay tutarsa? 😓 Velhasıl femara dedik 5 gün kullanıp hsg filmi de çekip son kurşunu atacağız. (Bizim 2.5 yıl sebepsiz infertilite dendi sonra yapışıklık vs. kesim sırasını bekleyen koyun gibi bekliyoruz sıramızı :KK43:((
Rabbim sabırlar versin . Canınızı sıkmamaya dikkat edin . Benim ablamın eltisi 7 yıl sebepsiz infertilite dendi . Sonra birden kızı oldu . Kızı 3 aylık iken yine hamile kaldı. Korunmadi. İkiside sezeryan . Simdi çok zorlanıyor. Birde ilk çocukta ayağında sıkıntı var . Yani Allah bekletiyor ise güzelleştirmek için 🍀🍀🍀 sen gönlünü ferahlat en doğru zamanda inşallah olur inşallah ☁️☁️☁️

kuzum dün sen bunu yazdığında tam da senin ovü testlerine bakıp anlamaya çalışıyordum : ) nasılsın? bekleme aşamasına mı geçtin şimdi? Noldu yumurtlama durumu?
Kuzuuu ben yine yumurtluyorum sanirim tekrar yukselise gecti lh 2-3 gune pik olur gibi🤷🏼‍♀️ Ne hormon varmış masallah😅 valla anlamadim gitti.. doktor randevum vardi bugun doktor benden cok umutlu ben kendimden umutlumuyum bilmiyorum 🤭 bosvermislik var uzerimde 😏

Kuzuuu ben yine yumurtluyorum sanirim tekrar yukselise gecti lh 2-3 gune pik olur gibi🤷🏼‍♀️ Ne hormon varmış masallah😅 valla anlamadim gitti.. doktor randevum vardi bugun doktor benden cok umutlu ben kendimden umutlumuyum bilmiyorum 🤭 bosvermislik var uzerimde 😏
e zaten tam da boşvermişlik olunca olmuyor mu bu işler :) o zaman ben de umutluyum senden, boşvermeye devammmmm : )

Aman salla essin sen kendi keyfine bak yemeğini çayını ver yesin sussun şükretsin önüne çay yemek getircek karısı var kendin kendine takıl sanmasın mutsuzsun gayet mutlu olabilirsin onunla kavga edince de hıııh 😂 onlar bizle kavga edince de çok mutlular bizde olalım neyimiz eksik be 🙄 sabah benim ki evde böcek var ne olduğunu anlamadım bi türlü de kurtulamadım 1 haftadır benim yüzümden geliyormuş böcek öyle dedi sanki ben çağırıyorum böcükleri eve gelin diye sonra burdan da taşınmak istersin falan yaptı sıkılmış mış sanırsın beni sarayda yaşatmış töbe ya 🙄 bende sinirlendim içeri geçtim gitti işe ordan beni arıyo aramasana sıkılmıştın hani yürü git yine sinirlendim bak
Kız böcekleri niye çağrıyon eve 😂 insan bizleri davet eder bi kahve içer donerdik 😂 ne zararimiz olacak

e zaten tam da boşvermişlik olunca olmuyor mu bu işler :) o zaman ben de umutluyum senden, boşvermeye devammmmm : )
Dün küçük cocugu olan arkadaşlar la oturduk hepsi agliyo bagiriyo vs bayada kalabaliktik cafe de bi benimkiler büyüktü bi ben rahattim bide yeni evli arkdaslar😂 benimkiler de menü den siparis veriyolardi kendilerine 😂😂 aa dedim masallah ben ne kadar rahatmisim

Dün küçük cocugu olan arkadaşlar la oturduk hepsi agliyo bagiriyo vs bayada kalabaliktik cafe de bi benimkiler büyüktü bi ben rahattim bide yeni evli arkdaslar😂 benimkiler de menü den siparis veriyolardi kendilerine 😂😂 aa dedim masallah ben ne kadar rahatmisim
dertsiz başına dert almaya çabalıyosun :KK70: inşallah çaban da bu ay nihayete erecek kuzum

kızlar selamm, 11mayis yumurtlama gördüm, 12mayis çatlama bir test yapayım dedim🥰 bu ay pek zannetmiyorum ama çünkü dikkat etmedik hiç ağır valiz vs taşıdım. Birde pozisyon sorunu oldu tam yumurtalama günü 🙄
10dk geçince çıktı ama kuruma olabilir beyaz duruyo çizgi 😂

Eklentiler

• IMG_20220524_070330.jpg
    IMG_20220524_070330.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
11mayis yumurtlama gördüm, 12mayis çatlama bir test yapayım dedim🥰 bu ay pek zannetmiyorum ama çünkü dikkat etmedik hiç ağır valiz vs taşıdım. Birde pozisyon sorunu oldu tam yumurtalama günü 🙄
10dk geçince çıktı ama kuruma olabilir beyaz duruyo çizgi 😂
Ben bunlara hic inanmiyorum kuzum

X