Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar adetimin 2. Gününden itibaren 5 gün Femara kullandım be 2 gün ara verdim bugün doktor randevum var. Doktor bugün nelere bakacak acaba ?

Evet kızlar basliyorum gebelik hikayeme .ve belirtilerine
Öncelikle Nisan 10da adet oldum gonalf başladı doktor aslında doktor 5gun dedi ama içinde 2vurumluk kalmıştı bende fazladan vuruldum çünkü marttada olusmamisti zorla oluşmuştu yumurta ve Nisan'da konrtole gitmedim oluştu mu diye gitmiycem dedim bikmistim özele para vermekten sonra doktorun dediği tarihleri aklımdaydı ilişki oldu 28nisan 2 Mayıs arası sonra 4mayista kızım hasta oldu hastaneye yattık ve bidaha ilişki hiç olmadı bu tarihe kadar...
Şimdi belirtilerde tüm ayrıntısı ile anlaticam 🙈
Belirti 1 : akıntı benim her zaman akıntım olmuştur ama bu süt renginde ve süt kıvamında ilk geldiginde çok geldi adet sandım ama baya süt duruyordu iç giyimimde
Belirti2 : adet gecikti ben hastanede yatarken kızımla ilgilenince hiç adete bakmadım zaten düzensizdir diye ama baya gecikti 13 gün oldu işte
Belirti 3 uyku kesinlikle ölü gibi uyudum ya her saat her dakika uyuyorum oturduğum yerde
Belirti 4 göğüs kararmasi ve ağrı bu kadar kizceler .
Bide ben meyve suyu almıştım kızıma tadı aşırı acı gelmişti ama bı tek bana öyle geldi kızım çok beğendi esimde
Bence belirtiler değişir kişiye göre kızımda çok midem bulanıyordu inşallah bunda olmaz 😌
Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin inşallah .❤️

Merhaba kızlar.
Bugün yumurtlamadan sonra 14. Günümdeyim. Döngüm 28 gün ama erken yumurtladım 1 gün. Vücut ısımı ölçtüm bu süreçte şuan 37.0 gösteriyor. Bu konudan anlayan arkadaşlar var mıdır nasıl olması gerekir.
Göğüs hassasiyeti ara ara kasığımın üstünde ağrılar hissediyorum. Beyaz akıntım vardı ama son 2 gündür baya azaldı.
Öyle bariz diyebileceğim bir belirti yok yani.

Kızlar selam. Bat 27 mayıs. Dayanamadım bugün erken gebelik yaptım ve silik çizgi cıktı. Testime bakar mısınız ilk 5 dakikada cıktı sonra eşim gelince kaldırdım şimdi bi de 15 20 dk sonra tekrar baktım belirginlesmis. Banyoda çekilen ilk 5 dk diğeri 20 dk sonra aydınlıkta çekildi Eki Görüntüle 3071269
Canım öncelikle hayırlı olsun. İlişki üzerinden kaç gün geçince test yaptın öğrenebilir miyim?

Merhaba kızlar.
Bugün yumurtlamadan sonra 14. Günümdeyim. Döngüm 28 gün ama erken yumurtladım 1 gün. Vücut ısımı ölçtüm bu süreçte şuan 37.0 gösteriyor. Bu konudan anlayan arkadaşlar var mıdır nasıl olması gerekir.
Göğüs hassasiyeti ara ara kasığımın üstünde ağrılar hissediyorum. Beyaz akıntım vardı ama son 2 gündür baya azaldı.
Öyle bariz diyebileceğim bir belirti yok yani.
😄 peki bat bi-iki gün sonra mı? Ne zaman test yapacaksın canımcım?

Ciktm kuzu doktor cok umutlu benden bu ay😃 hsg cektir dedigim hastalarm bugun hamile olarak geldi bana sira sende bidaki kontrolde mutlaka hamile görmek istiyorum dedi..Adet olursam 7 sinde gitcm adet günü yani. Adet olmazsam kan vermeye geliyosun hemen dedi
Ay hadi inşallah canım benim bende bu ay senden çok umutluyum 🙏🏻🙏🏻🤗🤗
Yaa bende yapsam mı diyorum ama cesaret de edemiyorum ya kararsız kaldım yapsam mı yapmasam mı
Bi dene istersen canım olumlu sonuç alan çok fazla kişi var 🙏🏻

😄 peki bat bi-iki gün sonra mı? Ne zaman test yapacaksın canımcım?
Negatif görme korkusuyla gecikmeden yapmayı düşünmüyorum 😄 bat yarın olması gerekiyor genelde yumurtlama sonrası ya 14 ya 15. Günü regl oluyorum.
Yine kırmızıları görmekten korkuyorum gerçekten. 6. Ay olacak bu ay 😣

İnşallah hamileyimdir kuzum hayırlısı olsun
Sonrakiler mü gecikiyor dersin? Benimde öyle.
Sanki öyle...
Memeler baş kaldirmis kavuşmuyor düğmeler 😂 asko bebis geliyodurr
Hahahaha inşallah yavrumiii
I ipti bebiş naptın goguslerin indi mi kız 😅😅
Inmedi yaaa dua et sen buryaa yazma otur bize dua et hamişlerin duasi kabul olurmus🤩

Kızlar selam ben dün adet oldum bugün kontrole gittim. Yumurtalık lar rahim vs çok iyi dedi. Şubatta histereskopi ameliyat iı oldum rahimde yapışıklık ve basıklık vardı temizledi doktorum. Mayıs haziran şans yüksek dedi. Geçtiğimiz ay olmayınca çok yoruldum tüpe geçelim dedim bugün. Sen bilirsin dedi istersen bu ay femara başlatıp takip edelim dedi, istersen de doğum kontrol ile rahmi dinlendirekim ve sonraki ay tüpe geçelim dedi. Film sahnesi gibi yavaşladı o an herşey. Hangisini seçsem? Hemen tüpr geçmek beni rahatlatacaktı ama sonra nasreddin hoca kulağıma fısıldadı ya bu ay tutarsa? 😓 Velhasıl femara dedik 5 gün kullanıp hsg filmi de çekip son kurşunu atacağız. (Bizim 2.5 yıl sebepsiz infertilite dendi sonra yapışıklık vs. kesim sırasını bekleyen koyun gibi bekliyoruz sıramızı :KK43:((

Kızlar selam, yumurtlama gününe yakın beyaz akıntı geliyordu kaygan 3 4 gün de beyaz sarı arasıydı şimdi baya sarı akıntı gelmiş hamilelik belirtisi olabilir mi? Yoksa üşüttüm vs başka bir etkenden midir?

Canım o enfeksiyon filanda olabilir.. bir doktora git istersen normalde çok sarı akıntı gebelik belirtisi olmaz

X