Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum biz vermedik bile sperm testi hicte anlamiyorum doktor adet olursan o zaman versin dedi konustuk bugun
ayyy biz testi verdik ama dr a gidemedik daha tam olarak. Bi dr baktı ama pek anlamam ben demiş sadece.

KIZLAR SPERM TEST sonucundan anlayan var mı ya? Atsam da bir baksanız. Bana sonuç kötü gibi geldi de çok

ayyy biz testi verdik ama dr a gidemedik daha tam olarak. Bi dr baktı ama pek anlamam ben demiş sadece.

KIZLAR SPERM TEST sonucundan anlayan var mı ya? Atsam da bir baksanız. Bana sonuç kötü gibi geldi de çok
Canım senin sperm testi sonuçların kötü değildi sanki. Bizim test ile aynı idi hatırlıyorsan ve ben şuan hamileyim :)) Lütfen öyle düşünerek kendini umutsuzluğu düşürme

Canım senin sperm testi sonuçların kötü değildi sanki. Bizim test ile aynı idi hatırlıyorsan ve ben şuan hamileyim :)) Lütfen öyle düşünerek kendini umutsuzluğu düşürme
ay evet öylesin hamilesinnnnnnnnn :KK200:

ya benim testte anlamadığım kısım var. Diğer testlerden farklı yazıyor sanki. Toplam hareketlilik diye yazmıyor.

Tam aktivite hızlı doğrusal hareketli : %7
Yavaş veya ileri doğrusal olmayan: %33 diyor.

ben %7 yi mi baz alacağım yoksa toplamı mı ileri hareketli sperm için? onu bilemedim. Sadece %7 ise çok az :KK43:

Burada çatlama var mı mesela hiç anlamadım
5B109E9A-A05D-4064-9DBA-C7C9B7EFB49E.jpeg

ay kuuuzzzuum hamılemısın uf cok sevındım ya ne zaman oldu..
maşallaaahhh ya :KK200::nazar:
Evet canım çok şükür hamileyim. İnşallah bu sefer sağlıkla ilerler. Daha 4+6 günlüğüz teyzesi. Cumartesi günü keseyi gördük çok şükür. Darısı bebişi görüp kalp atışı duymaya

ay evet öylesin hamilesinnnnnnnnn :KK200:

ya benim testte anlamadığım kısım var. Diğer testlerden farklı yazıyor sanki. Toplam hareketlilik diye yazmıyor.

Tam aktivite hızlı doğrusal hareketli : %7
Yavaş veya ileri doğrusal olmayan: %33 diyor.

ben %7 yi mi baz alacağım yoksa toplamı mı ileri hareketli sperm için? onu bilemedim. Sadece %7 ise çok az :KK43:
Canım bizim testte o tek kalem olarak yazıyor ve bizimki de %40. Ama hangisi kaç bilemiyorum. Seninkinde ayrı ayrı bölmüşler.

Canım bizim testte o tek kalem olarak yazıyor ve bizimki de %40. Ama hangisi kaç bilemiyorum. Seninkinde ayrı ayrı bölmüşler.
topluca yazsalardı bizde de kafam hiç karışmayacaktı ya.
Neyse bakalım bekleyip görücez : )

keseyi görmüşsünüz ayyy minnacık kesesinde nokta kadar mı senin bebiş şimdi oyy

Evet canım çok şükür hamileyim. İnşallah bu sefer sağlıkla ilerler. Daha 4+6 günlüğüz teyzesi. Cumartesi günü keseyi gördük çok şükür. Darısı bebişi görüp kalp atışı duymaya
Cok sevındım kuuzumm masallaahh,
ınsallah canım gonlunu ferah tut. amın bebegım ınsallaah Allah razı olsun :KK37: :KK200:

X