Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar birşey sorcam adetime 6 gün var dayanamadım test yaptım şimdi testim 5-20 dkk diyor çıkma süresi bnmki 10-15 dkkdan sonra birazcık belirme oldu ikinci çizgide ama çok az sormak istediğim kuruma cizgisi belirtilen süreyi gecmedende cikablrmiki yoksa 7 yıl sonra umitlenebilrmiyim (( biliorm kan vermeden kesnlik olmaz ama erken diyede gitmek istemiorm iki gün sonra teklarlicmda merk ettgm kuruma cizgisi olabilirmi heycn yaptm kusura bakmayın :))

Cn
Canımm kuruma çizgisi testin üstünde yazan süreden sonra çıkan çizgi oluyo yani ben öyle biliyorum ay ama bence bana kalsa tamamen kuruduktan sonra ki çizgiye kuruma çizgisi derim sonuçta umut fakirin ekmeği

Zaten hemen kuruyordur 20 dkk ya kdrda sürmez kuruma herlde belkide öle ondan emin olamadm... üzerine su damlatın dediler damlattn aynı duruyor şuan yapalı 3 saat oldu koyulasmiss Ahhh Allah'ım Ahhh gorurmuyum o günü 7 yıl sonra bana dua edin lutfen

Kızlar ya her gün ilişkiye girmek gebelik şansını düşürüyor mu
Spermlerin yenilenmesi için bir süre gerekir yeni ve kaliteli spermler oluşsun diye gün aşırı ilişki önerir doktorlar heleki erkeğin değerleri kötüyse üst üste kesinlikle önerilmiyor ama değerler iyiyse iki gün üç gün üstte ilişki olabiliyor

Kızlar gunaydin gece test yaptım resimlerini attım testimin üzerinde 5-20 dkk sonuç diyor. Benimkinde 15 dkkdan itibaren bu şekilde belirginlikler çıkmaya başladı ve git gide koyulaştı sizde kuruma çizgisi mi hamilelik olabilirmi. Yorumlarınızı rica ediyorum sabaha kadr uyuyamadım:))) bat pazar günü

Eklentiler

• IMG_20220524_012608.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_20220524_012423.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20220524_012325.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_20220524_012308.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20220524_012213.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 75
Bence kuruma çizgisine benzemiyo ama bilemiyorum tabi 20. Dk yazan çok beyaz çok belli olmuyo bişey bata ne kadar kaldı

Yani kuruma çizgisi sonradan daha koyu olmaz herlde dmi bilemiyorumki
bat pazar günü
Kuruma çizgisi gölge gibi oluyo bildiğim kadarıyla rengi daha soluk oluyo öyle okudum topiklerde hep benim kendi testimde gördüğüm kuruma çizgisi hayal meyal gözüküyordu bide rengi daha da silik pembemsi değildi inşallah bebiş vardır

Yaa hadi insallah canim hepimize bekletmeden nasip etsin Allah. Bi de ilk gebeligimde de battan 2 gun once ogrenmistim ama daha pembeydi o yuzden cok heyecanlandım
CNm günaydın bana biri yazdı az önce idrarı damlattigimiz yere üç damla damlattigimizda çizgi kayboluyorsa kurma cizgisi kaybolmazsa hamilelik cizgisiymis. ben denedim aynı kaldı sizde deneyin isterseniz. Ne derece doğru bilgi bilemiyorumda...

Benimki sanki pembe gibi bilemedm bnde tekrrlicmda tabiki heycndn sabaha döndüm durdum :)) çok tşkler CNm inşallah bebistir Rabbim hepimize tez vakitte naip etsin aminnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…