Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaslar yardima ihtiyacim var.bu belirsizlik beni öldürecek.stresten hicbir isime konsantre olamiyorum.bugun otrivelleden sonra 10.gun beta hcg 4.4 sorum su bundan sonra yukselme ihtimali var mi?
Erken bakmışsınız iğne etkisi olabilir 2 gün sonra tekrar kan verirseniz artışı yada azalışı görürsünüz artarsa zaten gebelik var demektir

En güzeli . Bizde hala soğuk soğuk rüzgarlar esiyor
Aman salla essin sen kendi keyfine bak yemeğini çayını ver yesin sussun şükretsin önüne çay yemek getircek karısı var kendin kendine takıl sanmasın mutsuzsun gayet mutlu olabilirsin onunla kavga edince de hıııh onlar bizle kavga edince de çok mutlular bizde olalım neyimiz eksik be sabah benim ki evde böcek var ne olduğunu anlamadım bi türlü de kurtulamadım 1 haftadır benim yüzümden geliyormuş böcek öyle dedi sanki ben çağırıyorum böcükleri eve gelin diye sonra burdan da taşınmak istersin falan yaptı sıkılmış mış sanırsın beni sarayda yaşatmış töbe ya bende sinirlendim içeri geçtim gitti işe ordan beni arıyo aramasana sıkılmıştın hani yürü git yine sinirlendim bak

Ay benim de takvimde bat 28mqyıs ben de yapmak istedim şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…