Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar ya yarın doktora gitcem çok korkuyorum ya kötü bişey derse 🙄 ben ne diycem doktora onuda bilmiyorum bu aralar çokta sinirli ve gerginim atamadım üstümden hep bi isyan modundayım evde kim ne dese bağırıyorum kızıyorum hemen haksız değilim kızmakta ama sonra da üzülüyorum üüff

kızlar ya yarın doktora gitcem çok korkuyorum ya kötü bişey derse 🙄 ben ne diycem doktora onuda bilmiyorum bu aralar çokta sinirli ve gerginim atamadım üstümden hep bi isyan modundayım evde kim ne dese bağırıyorum kızıyorum hemen haksız değilim kızmakta ama sonra da üzülüyorum üüff
Neden cnm kötü bise desin sakin ol herşey güzel olacak de ve bolca dua et dualarım seninle eminim herşey çok olumlu olucak

Hadi ilham perim benim 😅😅😅😅@ipti Mucizemmm16 Mucizemmm16 test diye diye yediniz beni şimdi sıra bende sizi deli edim azcik
Kız ben hastayım ya test yapmama yıllar var 😂😂 bende temmuzun 1 inde yapcam artıkın şans getirir belki 🤭🤭 daha test yapmıycam töbe ettim (inanmayın sakın yalaaann😂) negatiften çok sıkıldım üzülüyorum sonra

Aşkım c kontrol negatifse tek çizgi orda cikiyo ya t de pozitifi gösteriyo yani diyorum ki negatif çizgisinden daha mı koyu olsun pozitif çizgisi öyle mi emin olacaksin 🤭🤭
Hee anladım ya kız olsun şu kanı verim sonrada diycem ki şu ultrason gorum sonra dogurim öyle emin olurim dermişim 😅😅

X