Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa gıcık çatlatma beni bak sende hadi aynı anda hamiş olucaz ve aynı topiklerde gezecez anneler olarak
Ben regl olmazsam haftaya cuma 3 haziranda falan yapcam kuzum merak etme çok kimyasal geçirdim ya ondan korkuyorum

Ben regl olmazsam haftaya cuma 3 haziranda falan yapcam kuzum merak etme çok kimyasal geçirdim ya ondan korkuyorum
Korkuuorum deme sirasi sende mi kız valla bugün hamislik tadı çıkarıyorum ayağıma yastık koydurdum eşime nazlandim çok çekecek bu sefer belim ağrıyor diye diye ilk kızımda hiç yapmamistim

Nasııı topluyolar kız operasyonla mı kesiyolarmı nasıl oluyo o yumurtaları nasıl çıkarıyorlar kuzum ben inanıyorum seninkiler olucak

Nasııı topluyolar kız operasyonla mı kesiyolarmı nasıl oluyo o yumurtaları nasıl çıkarıyorlar kuzum ben inanıyorum seninkiler olucak
Yok canım alttan hüp diye çekiyorlar 15dkda ama yine de kısa bi narkoz veriyorlar hemencik uyanıyorsun.. anlatması garip ama zor değil canım.. sanırım hiç birisi doğum kadar zor olamaz o yüzden sorun yok
İnşallah inancın doğru çıkar canım.. senin de bu ayın son olsun inşallah

Amin canım benim vallahi hepimiz yorulduk artık burda hepimiz kaç aydır konusuyoruz ediyoruz paylasıyoruz herşeyimizi umarım bu ay hepimiz için son olsun

Ahahahaha ohhh masallah daha ne istiyosun ben seviyorum ole şişince valla ahahahah kaçıncı gündesin 13. De yap erken gebelik

Kız yapmicam yapmicam
4-5 gun gecikme olursa yaparım
Çok kimyasal geçirdim bosa ümitlenmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…