Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
20220523_191245.jpg
bunu da şimdi flashla çektim kızlar

Eki Görüntüle 3071237
Olan biten bu. Bir yere yazmışlar bende içimi döktüm
Ah gülüm be 😕 bunlar için canını sıkmaya değer mi nerde öyle değer veren ailesine karısı için laf ettirmeyen erkek 🙄 üzme hiç kendimi boşuna seni çok iyi anlıyorum benim başımdan daha da fenası geçti iyilik yapıp sonunda kötülük nankörlük gördüm ama hala gidemedim çok zoruma gitsede Allaha bırakıyorum çocuğum var yanımda olucak kimsem yok falan 4 - 5 sene oldu hala hatırlayınca zoruma gidiyo ama neler geçmiyo ki be Rabbim bizimle görüyo herşeyi salla gitsin bebeğim

Kızlar selam. Bat 27 mayıs. Dayanamadım bugün erken gebelik yaptım ve silik çizgi cıktı. Testime bakar mısınız ilk 5 dakikada cıktı sonra eşim gelince kaldırdım şimdi bi de 15 20 dk sonra tekrar baktım belirginlesmis. Banyoda çekilen ilk 5 dk diğeri 20 dk sonra aydınlıkta çekildi Eki Görüntüle 3071269
Yaaaaaaaaaaa canımm çok sevindimmmmm 😍😍😍😍 MashaAllah sağ salim kucağına alırsın İnshaAllah 🤲🏻🥰🌺🌺🌺🎊🎊🎉🎊🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 tebrik ederim

Şuan varsa 2+6 yani 4e girecek ama dediğim gibi Benim erken çatlıyor genelde 😊
Hadi hayırlısı olsun haber et bizede bende yarın kan verecem inşallah vardır hamilelik ya dua edin kızlar ben testlere güvenemiyorum doğrusu daha hiç pozitif görmemistim ama 🙈genede güven olmaz

Ah gülüm be 😕 bunlar için canını sıkmaya değer mi nerde öyle değer veren ailesine karısı için laf ettirmeyen erkek 🙄 üzme hiç kendimi boşuna seni çok iyi anlıyorum benim başımdan daha da fenası geçti iyilik yapıp sonunda kötülük nankörlük gördüm ama hala gidemedim çok zoruma gitsede Allaha bırakıyorum çocuğum var yanımda olucak kimsem yok falan 4 - 5 sene oldu hala hatırlayınca zoruma gidiyo ama neler geçmiyo ki be Rabbim bizimle görüyo herşeyi salla gitsin bebeğim
Allah razı olsun teşekkür ederim. Evet büyük bir sorun değil ama memnuniyetsiz insanlara tahammülüm git gide azalıyor. Gerçekten çok sağ olun . Destek veren insanları görmek beni mutlu etti . Demek ki herkes onlar gibi değil 😓😓

Anammmm yaaa yemmm kız bu süreci ben hiç bilmşyorm ya nası oluyo kabataslak anlatsana
Ayy allah da bildirmesin canım 😁😁 valla reglin 2.günü gidiyorsun bakıyorlar kaç yumurtan var, yumurtalarının hepsini büyütüyorlar hormon iğneleriyle.. sonra alttan hepsini topluyorlar 😅 Babadan da sperm alıp laboratuarda döllüyorlar her birini.. laboratuarda takibe başlıyorlar gelişimlerine göre en iyilerini 3. 5. gün ya aynı ay yada 2 ay sonra anneye alttan tekrar geri koyuyorlar.. sonra yine hormonlar ilaçlar derken 10gün sonra test yapıyorsun. Embriyo rahime tutunursa ne alaaa hoop hamilesin👻
Ben taze transfer oldum yani aynı ay transferim oldu.. 2 tane de embriyo koydular.. 7-8 güne de belli olacak inşallah 🥰

Anca işten geldik asko yemek fln ortalık topluyorum ölüyorum kasık agrısından yürüyemedim yaa sen napıyosun kuzucumm çatlatma olanlar bu kadar çekiyonuzmu I ipti
Evet kuzum ilk 3-4 gün aşırı çektim sonra herhalde çatladı sadece arada yoklamaya basladi

Bugün 11. Gün uzun bir yürüyüş yaptım kalçama bıçak gibi saplandı 🙈
İnşallah bu kadar şeyin sonunda güzel haber alırız

X