Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahahaaaaayyyyyyyyy biliyordummmm biliyordummmmmm işte ben sana dedim okadar belirtiiye gebesin büyük ihtimalle dedim :KK8:

Ayy çok Tebrik ederimmmmm canimmmmm İnshaAllah sağ salim kucağına almak ta nasib olur 🥰🤗🌺🤲🏻🤲🏻🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳
Saol canım yaaaa çok Sevindim ya hep umitsizdim sizler umut oldunuz bide ilk sen demiştin ilk akıntı yazdgmda belirti diye yaaaa noktaa atışı yaptın cnm

AAyy evet biraz uzanıp tadını cikarcam yarın emin olin kan verince size belirtiler yazicam bazıladi çok belli gebelik belirtisi konuşuruz ayrıntılı 😘😘😘😘
Yaa etmez merak etmeee.. herkes planlı programlı hamile kalmıyorki.. her tarafımız radyasyon artık zaten ellerimizde telefonlar ohooo.. düşünme bunları 😘

Kızlar herkese merhaba . Ben eşimle kavga ettim biraz canım sıkkın. Bundan 2 gün önce de kk aykırı davrandığım için engel yemiştim. Giremedim siteye . Kayınpederim yüzünden mutlu olan ailemle mutsuz oldum . Eşimle ciddi tartıştık . Belki yeri değil ama buradaki arkadaşları samimi bulduğum için içimi dökmek istedim. Affetmek istemiyorum eşimi ya 😭😭😭😭

X