Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• A0659226-B519-44B7-899F-51250937F6C9.jpeg
    A0659226-B519-44B7-899F-51250937F6C9.jpeg
    104,7 KB · Görüntüleme: 54
Akşam koca kaçta gelir? gelirse hali nice olur? Hesaplar peşindeyim yok bebeğim karar verdim bizden bi cacık olmaz 🤭😂 ümidim sizde partalina_ partalina_ bi gebeyim desin sonra eskilerden güzel haberler gelsin sonrasında tatile girerim ben 😂
Yeter daa bırak enistemizin peşini 😂😂 olur asko olur yanastik hepimiz hissediyorum 😃 ama bende partalina_ partalina_ guzel haberini bekliyorum ya senlensin buralar artık Rabbim ilk hic olmayanlra nasip etsin o arada vakit buldukça 2. 3. İsteyenlere nasip etsin ( sen ben mesela ) 😜

Yeter daa bırak enistemizin peşini 😂😂 olur asko olur yanastik hepimiz hissediyorum 😃 ama bende partalina_ partalina_ guzel haberini bekliyorum ya senlensin buralar artık Rabbim ilk hic olmayanlra nasip etsin o arada vakit buldukça 2. 3. İsteyenlere nasip etsin ( sen ben mesela ) 😜
Adamı bi bulayım sonra bırakırım merak etme 😂😂 amin kuzum amin önce tatmayanlara nasip etsin. Kısmetimizde varsa eğer bize de tekrardan 🙏🏻

Adamı bi bulayım sonra bırakırım merak etme 😂😂 amin kuzum amin önce tatmayanlara nasip etsin. Kısmetimizde varsa eğer bize de tekrardan 🙏🏻
M Mavimiresl Kızlar bu işin sırası mı olur.. kalbinde yeni bir bebek isteği olan herkese nasip etsin allahım bu duyguyu.. birinci beşinci farketmez 💕

Evlilik sabir ve zaman gerektiriyor ili baslarda kv kp ev ahalisi icin kavga edersin, kiskancliktan edersin, sonra cocuklar olur biraz büyür cocuk kavgasi edersin, yas ilerler kv kp cocuk kavgasi hemen hemen biter sonrasinda yas farki varsa yine kiskanclik kavgasi edersin😏 benim ilk zamanlr evliligimde derdimki eşime resmen kavga etmek icin kusurumu ariyosun kaşının altinda göz var diye bile kavga ediyosun derdim herseyin sorumlusu beni tutardi surekli elestirirdi ay ne gunler atlatmisiz ya 🙄 ama yas ilerledikce farklılasiyolar daha cok deger biliyolar çünkü bizimde yasimiz ilerliyor bi süre sonra baslarim böyle evlilige diyebilecek yasa geliyoruz erkeklerde bunun farkinda kaybetme korkusu var
Birşey diyeyim mi bende şimdiden var o . Amannn başlarım evliliğe yani. Çünkü bazen taniyamiyorum. Gerçekten neden çocuk istediğimi sorgulattı bana resmen . Ama çok güzel bir mesaj yazmışsınız çok teşekkür ederim. 🌸 umarım yaş ilerledikçe biraz büyür . Büyümezse zor yani

Merhaba Benide alabilir misin 3 mayıs sat bat 7 haziran uygulamaya göre gecen ay gecikti çok normalde 28 günde bir gelir ama uygulamadakınınyazdım artık
Merhaba hoşgeldin bacım 🥰🌺

Burası Mayıs ayı için arkadaşımızin Haziran topiği var o eklesin seni etiketleyim onu buraya..

Childdevelopment Childdevelopment kuzum ekelr misin arkadaşı

Kızlar selam. Bat 27 mayıs. Dayanamadım bugün erken gebelik yaptım ve silik çizgi cıktı. Testime bakar mısınız ilk 5 dakikada cıktı sonra eşim gelince kaldırdım şimdi bi de 15 20 dk sonra tekrar baktım belirginlesmis. Banyoda çekilen ilk 5 dk diğeri 20 dk sonra aydınlıkta çekildi
20220523_175534.jpg

Eklentiler

• 20220523_181427.jpg
    20220523_181427.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 34
  • 20220523_181425.jpg
    20220523_181425.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 44
X