Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım benim inşaAllah İğne olduysan 13-14.günde test yapman daha iyi olur ondan önce yaparsan yalancı pozitif çıkabilir. Bu ay hamişli ayımız olur inşaAllah
10. Gunumdeyim ama en erken haftaya yapmayı planlıyorum canım

Cok kaliteli miratech erken gebelik testi prefertilinde kalitesini beğendim, insallah görürüz cift cizgileri

Ay bilemedim ki kuzum ben her ay yaşardım yumurtlama akıntısı
İlacı igneyi de ilk kullandim acaba mi dedim
Herkes de yumurtlama akıntısı olmayabiliyor canım ama sakın yanlış anlama korkutmak için söylemiyorum ama benim de 3-4 ay önce iğneden sonra akıntım olmamıştı meğersem yumurtam çatlamamış kiste dönüşmüştü. Olur da eğer adet olursan mutlaka doktora görün kontrol ettir aklında bulunsun. Söylediğim şey tedirgin etmesin sakın seni sadece bilgilendirmek amaçlı söylemek istedim canım Güzel haberler senden de gelsin inşaAllah

Ay bilemedim ki kuzum ben her ay yaşardım yumurtlama akıntısı
İlacı igneyi de ilk kullandim acaba mi dedim
Endişelenme canım her seferinde olmuyor gerçekten de. Benim geçen ay doktor takipliydi iyi bir yumurtlama oldu ona rağmen akıntı vs olmadı. Bu ay test ile takip ettim tam gününde akıntı da oldu. Belirtiler sürekli değişiyor. Gebelik belirtileri gibi ya kimi akıntı oldu diyor kimi olmadı.

Teşekkür ederim canım
Tabi zaten adet olunca gideceğim randevumu aldım bile

Hayırlısı olsun canım
Ben haftaya doktor randevumu da aldım reglmin 3. Gününe bakalım

Merhaba Benide alabilir misin 3 mayıs sat bat 7 haziran uygulamaya göre gecen ay gecikti çok normalde 28 günde bir gelir ama uygulamadakınınyazdım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…