Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben hamileyim 🥰🥰 İnşallah sağlıklı ilerler bu sefer 🙏🏼🙏🏼 3 hafta 4 günlük hamileyim. Göğüsüm çok şişti başka belirtim yok. Adetime 2 gün var ama hiç kasık ağrım falan yok. Evde test yaptım silik çizgi çıktı hemen acile gittim kan verdim 2 saatte çıktı sonuç. Beta değeri 29.3 sizce iyi mi ?
Allah beni mutlu ettiği gibi herkese mutlu etsin allah herkese sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin amin 🙏🏼
Tebrik ederim canım🌺Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin🙏🏻Seçimin adınıza çok sevindim🌸😍

Ben hamileyim 🥰🥰 İnşallah sağlıklı ilerler bu sefer 🙏🏼🙏🏼 3 hafta 4 günlük hamileyim. Göğüsüm çok şişti başka belirtim yok. Adetime 2 gün var ama hiç kasık ağrım falan yok. Evde test yaptım silik çizgi çıktı hemen acile gittim kan verdim 2 saatte çıktı sonuç. Beta değeri 29.3 sizce iyi mi ?
Allah beni mutlu ettiği gibi herkese mutlu etsin allah herkese sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin amin 🙏🏼
Senin adına çok sevindim 🌺

Ayy çok sevindim şükürler olsun 🤲🏻❤ canım hiç bilmiyorum ki ben hiç takip etmedim o kararma olayını
Ya şimdi dikkatli baktım sağ göğüs ucunun kenar çevresinde 🙈 kararma çizgisi var yuvarlak olarak kararma ama tam ucu normal yani ama bakınca baya belli gögus başını kalemle çizmiş gbi

Kızlar merhaba benim bata 2 gün var sümüksü uzayan akıntım var. Dün ve bugün. Bugün sabah ilişki olmuştu sperm mi acaba diyorum ama dün olmadı hiç. Bir de bugün sabah 3-4 defa yumurtlalıklarıma aniden sızı girdi iğne batması gibi. Tekrar mı yumurtlama oldu acaba bata az günler kala tekrar olur mu yoksa adet öncesi akıntı mı sizce

Canım sanırım dediğin gibi ben hiç hatırlamıyorum ya 🙈 sadece kızımda çok akıntım olduğunu hatırlıyorum onuda ağrıdan gebermiştim hastalanmamıştım sürekli ağrıyla akıntım vardı
Bende hatrlamiorm işte bnm kasklrm hala agrio karnm agrio akintimda dünden beri arttı beyaz kremsi ve ıslaklık hissediorm sanki hep bilemiorm ya olmayablirdr gbide ümit işte. Rabbim nasip etsin hepmze aminnn . Senn ne durumda CNm sokuldunmu yoksa hala belrsizlik devammi ediyor

X