Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu sabah hafif lekelenmem oldu hemen korkup acile gittik. Çok şükür önemli bir durum yokmuş doktor normal dedi. Bu arada keseyi de gördük 🙂6.3mmdi ama yolk ve bebek daha görünmedi ☹️ inşallah bu sefer hayırlısı ile hem görür hem kalp atışını duyarım. Normalde 4+3 bugün ama kese 5+3 civarında dedi doktor.
Canım rengi koyulaşmadıkça korkma bişeycikler olmaz inşallah kürtaj zamanı çok araştırmıştım lekelenmeler normalmiş olabiliyormuş. Bak maşallah erken döllenmiş kuzucum gayrette güzel kesenin boyu posu. Ne zaman gideceksin tekrar?

Kızlar ne jeli bu nasıl kullanılıyor ne işe yarıyor
Gynoseed kayganlaştırıcı jel hamile kalmayı kolaylaştırıyor özellikle yumurtlama döneminde kullanılıyor. Bir kutuda 8 tüp var birliktelikten önce vajinadan içeri sıkıyorsun sonrası oluyor zaten 😂

Eklentiler

• B37F349B-3C25-4126-9B92-B93DBED3CED2.jpeg
    B37F349B-3C25-4126-9B92-B93DBED3CED2.jpeg
    129,6 KB · Görüntüleme: 34
Benim gaz dışında bir belirtim yoktu canım. Regli gunumden sonra mide bulantım başladı maalesef
şişkinlik hissettiniz mi öncesinde ya da şuan. benim bata 4-5 gün kaldı. Ellerime yüzüklerim olmuyor bugünlerde, uyku ve sinirlilik-duygusallık herşey karıştı. Ama 6 aydır her ay bir belirti bulduğum için kendimi dinlememeye çalışıyorum. Sadece bugün bariz tüm gün uyudum toparlayamadım halsizliğimi o dikkatimi çekti.

Sen napiyosn kuzu ne var ne yok
Kuzum valla bu iğne isi çok iyiymiş çünkü 8 gün oldu sürekli hamilelik belirtisi yaşadığım için kendimi dinlemiyorum😂😂 iğneyi vurulduğumdan beri tamamen hamile gibi yaşıyorum.
Bekliyorum bakalım eğer regl olmazsam haziran başında test yaparım olursam da hayırlısı derim
Ama gecen aylarda sürekli ay hamilelik belirtisi mi bu diye düşünüp duruyordum.
Vücudum çok sıcak mesela. Ateşim 37.5 oluyor sabahları.
İlaç iğne almış olmasam heyecanlanirdim şimdi biliyorum ki onlardan😂 benim de anlatasim varmış ayol
Sen nasılsın kuzucum

X