Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kaç gündür bi oynamadığım kaldı ya 🤣 gerçekten çok sevindim bende. Kendimi bildim bileli deniz aşığıyım. Hiç bu kadar uzak kalmamıştım. Denize girmek değil de izlemeyi kokusunu falan çok seviyorum sahilde yürüyüş yapmak falan çok iyi geliyor. Tercih yaparkende hep denize kıyısı olan illeri yazdık nasip oldu çok şükür. İlçeler daha belli değil inşallah ilçe de deniz kenarında olur 😍

Aslında bende tam tersi oluyor kitap okurken kendi derdimi tasamı bırakıp romanın içine dalıyorum. Hoşuma gidiyor hayattan soyutlanıp karakterleri analiz etmek
suan tam beni anlttin deniz aşığıyım resmen🥰 dediğin gibi girmesemde olur göreyim havasini alayim yeter🌊 neresi cikti sizin yalova senmi demistin yoksa sabah okudum kim yazdi hatirlamiyorm

Bir test yap istersen canım. Benimde ayaklarım da aşırı sıcak basması oluyor. Serinlemek için kalebodura basıyorum.
Ya bu ay cok erken yaptım test hemde 3 tane 2 gün önce de yaptım bişey yoktu negatif çıktı 😒 oturduğum yerde bi alev alıyorum bi donuyorum 😅 ne akıntı var ne gelen giden acaba psikolojim mi bozuldu arada da tansiyonum düşüyo

Benimde bi anda aşırı sıcak basması bi anda üşüme oluyo ara ara da kasıklarımda batma ama olucam bence aklım benle oyun oynuyo ay çok sinirim bozuldu ya
Benim de midem bulandı son 1 haftadır ara ara. Şimdi de kasıklarımda da adet olcakmışım gibi ağrı var. Sanırım kafayı yiyorum kendimi dinlemekten

Senin hızına yetişmek mümkün değildi bebeğim geçen ay maşallahın vardı. Ben yarın temizleniyorum sonra başlarım kocamı buldukça çalışma yaparım
Aksi gibi yumurtlama dönemlerimde hep haftasonuna denk geliyor ve onun da müziği oluyor. Bu ay gynoseed jel deneyeceğim bakalım inşallah faydasını görürüm.
Sende hayırlı haberler al tatlım sonrasında buna sevinelim artık
Sorma kuzum ya geçen ay costuk 🤣🤣 o jel nasıl kuzum saglıklı bişeymiki ne faydası var ben hiç ole seyler kullanmadım bilmiyorum

Sürekli kasıklarımda batma var buda her ay olmaya başladı iyice kafam karışıyor onun haricinde bi belirtim yok bat 28 mayıs bi günde erken olurum normalden. 7 gün varken belirti olurmu kızlar bi cevap verin çok sabırsızım
Olabilirde ama cok dinleme kuzum kendini biz o hataları cok yaptık en saglıklısı bat gününün gecikmesi

Sorma kuzum ya geçen ay costuk 🤣🤣 o jel nasıl kuzum saglıklı bişeymiki ne faydası var ben hiç ole seyler kullanmadım bilmiyorum
Evet canım spermin hızını arttırıyormuş bende de kuruluk var bolca. Yumurtlama döneminde özellikle kullanılıyor normal zamanda da kullanılabilir bak şöyle bir açıklama yapılmış

Eklentiler

• 135A91E5-FAA3-4FB5-BF00-755A8FD1DF2F.jpeg
    135A91E5-FAA3-4FB5-BF00-755A8FD1DF2F.jpeg
    129,6 KB · Görüntüleme: 32
Evet canım spermin hızını arttırıyormuş bende de kuruluk var bolca. Yumurtlama döneminde özellikle kullanılıyor normal zamanda da kullanılabilir bak şöyle bir açıklama yapılmış
Sen kullan kuzu bidaki ay bende alırım bebis olmazsa bu ay.. Birazda jelli ekşın yaparz 😅

X