Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Femara ne olduğunu bilmiyorum.Bir doktor bana demişti..çatlatma iyneleri yumurtalıkları zayıflatıyor..ondan kuzum dedim.Pazartesi ben şimdi gidicem..bana doktor bakıb ne diyecek ki...
Kuzum femara yumurta büyütücü hap 5 gün kullanıyorsun sonra çatlatma iğnesi eger o iğneyi vurulmazsak ilaçlardan sonra yumurtalar kiste dönüşebilir ondan ilaçlardan sonra çatlatıyolar

Kızlar bu sabah hafif lekelenmem oldu hemen korkup acile gittik. Çok şükür önemli bir durum yokmuş doktor normal dedi. Bu arada keseyi de gördük 🙂6.3mmdi ama yolk ve bebek daha görünmedi ☹️ inşallah bu sefer hayırlısı ile hem görür hem kalp atışını duyarım. Normalde 4+3 bugün ama kese 5+3 civarında dedi doktor.

Kuzum femara yumurta büyütücü hap 5 gün kullanıyorsun sonra çatlatma iğnesi eger o iğneyi vurulmazsak ilaçlardan sonra yumurtalar kiste dönüşebilir ondan ilaçlardan sonra çatlatıyolar
Demek öyle .Ben 5 gün klomen kullandım..sonra vitaminlerle devam ediyorum.Şimdi doktor bana bakınca kist olursa görucekmi??Belki kist izin vermiyormuş çocuğa kalmaya..

Bazen öyle başlıyo ama ne ağrım var ne bişey bide bu kadar az gelmiyo ilk başta az geliyo sonra fazla fazla gelip kırmızıya dönüyo sadece arada bacaklarım ağrıyo bi sıcak basıyo bi üşüyorum ama o karnımın şişliği falan indi kesin hastalancam 😕
İnşallah olmazsın canım belki yerleşmedir şimdiden telaş etme çoğu insanda belirti olmuyor belirti arama.

Demek öyle .Ben 5 gün klomen kullandım..sonra vitaminlerle devam ediyorum.Şimdi doktor bana bakınca kist olursa görucekmi??Belki kist izin vermiyormuş çocuğa kalmaya..
Klomen sonrası da aslında vermesi lazımdı doktorunun kontrole gidince doktorun sana söyler ztn çatlamıs yumurtaların veya çatlamayanlar var vs diye

Klomen sonrası da aslında vermesi lazımdı doktorunun kontrole gidince doktorun sana söyler ztn çatlamıs yumurtaların veya çatlamayanlar var vs diye
O bana sordu..sana hiç takip yaptılar mı..bende hayır dedim.Belki denemek istemiş..Çok merak ediyorum ne diyecek..hatda diyorum belki sebebini bulur..sebebsiz hamileliğin olmaması çok stres yaptırıyor

Sürekli kasıklarımda batma var buda her ay olmaya başladı iyice kafam karışıyor onun haricinde bi belirtim yok bat 28 mayıs bi günde erken olurum normalden. 7 gün varken belirti olurmu kızlar bi cevap verin çok sabırsızım
Belirti kişiden kişiye hatta aynı kişide hamilelikten hamileliğe bile değişir erken döllenme olduysa belki bir ihtimal oluşabilir ama tavsiyem beklemenden yana insan psikolojisi oyunda oynayabiliyo

Belirti kişiden kişiye hatta aynı kişide hamilelikten hamileliğe bile değişir erken döllenme olduysa belki bir ihtimal oluşabilir ama tavsiyem beklemenden yana insan psikolojisi oyunda oynayabiliyo
Kesinlike ilk gebeleğim olcak olursa onun için beni ne bekliyor kestiremiyorum. Ama psikoloji çok etkiliyor . Resmen 9 aydır bekliyorum ve 9 aydır hamile gibi hissediyorum 😂😂😂😂

Kızlar yarın sabah 8 de iğnem var çatlatma hiç kasmıcam sadece pazartesi tek atış yapcam yarın aksam da yapmıcam dün girmiştim ilişkiye o kadar bu ay da zevkine yapalım ilişkiyi geçen ay üst üste sürekli girdik olmadı ondan önceki ay stresle gün asırı denedik olmadı bu ay tek atıs yapıp zevkini çıkarıcam 🤣🤣🤣 yumurtlama döneminde olanlara başarılarrr 🤣🤣 ne alemdesiniz My_Moonlight06 My_Moonlight06 Niqu Niqu Venev Venev @miresl @ad000 @Veziir @iyilikperisi92 diğer kızlarr
Senin hızına yetişmek mümkün değildi bebeğim geçen ay maşallahın vardı. Ben yarın temizleniyorum sonra başlarım kocamı buldukça çalışma yaparım
Aksi gibi yumurtlama dönemlerimde hep haftasonuna denk geliyor ve onun da müziği oluyor. Bu ay gynoseed jel deneyeceğim bakalım inşallah faydasını görürüm.
Sende hayırlı haberler al tatlım sonrasında buna sevinelim artık

X