Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yarın sabah 8 de iğnem var çatlatma hiç kasmıcam sadece pazartesi tek atış yapcam yarın aksam da yapmıcam dün girmiştim ilişkiye o kadar bu ay da zevkine yapalım ilişkiyi geçen ay üst üste sürekli girdik olmadı ondan önceki ay stresle gün asırı denedik olmadı bu ay tek atıs yapıp zevkini çıkarıcam 🤣🤣🤣 yumurtlama döneminde olanlara başarılarrr 🤣🤣 ne alemdesiniz My_Moonlight06 My_Moonlight06 @Niqu @Venev @miresl @ad000 Veziir Veziir @iyilikperisi92 diğer kızlarr
Ay hadi hayırlısı ile bu ay o aydır 🙏 ben gün aşırı değerlendiricem bu ay bakalım. Daha yumurtlama dönemine gelemedim 🤣

Çiçek yetiştirmeyi sevmem:) kitpta sevmem:) film severm onuda izle izle kalmadı tabiki kitap okumam ama faydalı bilgiler ck okurum özellikle çocuk üzerine hamilelikten yetiştirmeye kdr okurum intten ck bilgi okurum ama kitap sevemedm eskiden beri fazla sıkılıyorum cnku beynim de zten yer yok :))) 7 senem geçti böyle uğraşlara oyuzdn herlde bir doluluk var :))) ama gezip tozuorm işte arada yemek yapmayı sverm değişik syler hep yprm ztn o bir nebze ii geliyor evdende clistigimdan smdilik başka şeye de zmn kalmior aslnda pek neyle ugrasirsm ugrasaym kafm yine oralarda :))
Balıkesir'de gtmistm ck begendm manzalari Dogasi harika tatil yeri zten. denizi soğuk ama aşırı sakin ve aile yeri zaten tatile gelenlerde muhafazakar kesim diyrbakirdn sonra cokcok ii yani
Kaç gündür bi oynamadığım kaldı ya 🤣 gerçekten çok sevindim bende. Kendimi bildim bileli deniz aşığıyım. Hiç bu kadar uzak kalmamıştım. Denize girmek değil de izlemeyi kokusunu falan çok seviyorum sahilde yürüyüş yapmak falan çok iyi geliyor. Tercih yaparkende hep denize kıyısı olan illeri yazdık nasip oldu çok şükür. İlçeler daha belli değil inşallah ilçe de deniz kenarında olur 😍

Aslında bende tam tersi oluyor kitap okurken kendi derdimi tasamı bırakıp romanın içine dalıyorum. Hoşuma gidiyor hayattan soyutlanıp karakterleri analiz etmek

Kizlar bugün itibari ile hayatımda ilk kez 3 gün reglim gecikti ve kaset testim negatif çıktı adet günümde adet sancim çoktu göğüs ağrım vardı şu an ikisi de çok azaldı kistatik bişey olabilir mi sizce gerçekten çok üzüldüm bari adet olabilseydim yeni umutlara yelken acacaktim :KK43:

Kizlar testimin 20. Dakika da ki hali bu

Eklentiler

• IMG20220521210251.jpg
    IMG20220521210251.jpg
    193,3 KB · Görüntüleme: 53
X