Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa aslında benim amacında kan vermek acile indim daha dmein sordum burası sadece hamileler kısmı alamayiz diğer acile gidin dedi diğer açıl bana çok uzak kızımı bırakamam yani
Yaa tüh canım kızın nasıl oldu peki iyidir inşallah yakınlarda eczane vardır aslında alabilsen inip eşin yanında mı

Bilmiyorum canım ya bana hiç bir doktor bitkisel bişey önermedi c life burdan duydum ama onunda kötü yorumları beni tedirgin etti onu da kullanmadım. Sadece geçen sene ramazanda soğan kürü yaptım o da iyi geldi diye hissettim reglim falan zamanında geldi. Hatırlarsan o ilacın adını yazar mısın bana araştırayım bende.

Kız bidaha test falan yapmadım belirti de olmadı. Ben gün aşırı değerlendiriyorum bacım. Bu ay da böyle oluversin napalm. Bu gün reglin 10. Günü bi kaç güne yumurtlama olur diye düşünüyorum bakalım akıntı takibi de yapamıyorum iki günde bir ilişki olunca içimde kalan sperm artıkları ile karıştırıyorum yumurtlama akıntısını
Kizzz niye kan vermiyorsun ya hamileysen ? 😁 Baya baya pozitifi testin

Bugün beklenmeyen adet günüm. Dün pencereye leke geldi bir 2 kere.. Bugün kan testinde 0.100 cıktı. Gebe değil miyim😔

Eklentiler

• Screenshot_20220521-121134_Chrome.jpg
    Screenshot_20220521-121134_Chrome.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 24
Aynenn öyle.. yapacak bişi yok Rabbim zamanini biliyor ve bizler sonucta olmasi icin uzerimize düşenleri yani tedaviydi, degerlendirmeydi vs bunlari yapiyoruz 🤷🏼‍♀️ Olursa mutluluk olmazsa vaktini bekliyorz
Çok güzel yazmışsın 🌼
Bu süreçte mutlu hissetmekte en az beden sağlığı kadar önemli

Ayyy ne güzel kuzum yaa ❤️ orada olduklarından emin olmak ne şahane bir duygu. İkisi de tutunacak annelerine sımsıkı 🥰🌼
Ay evet konuldukları anı gördüm iki nokta şeklinde. Ord nasıl görünüyor ki bu anlamadım dedim, su dolu kesey mi neymiş 😅 ilk vesikalıkları da var 🤣🤣 şaka gibi.. biri tutunsun inşallaaah amin 🙏🏼🙏🏼

Keşke benimkide deseydi de umutlandırmasaydı 😂😂 benim kistim varmış patladı öyle gitmiştim kist yok olduktan sonra adete yakındı gittim bana yumurtan çatlamış rahim kalınlaşmanda var hamile olabilirsin dedi çok umutlandırdı ama malesef yoktu bebek tabiki
Hadi inşallah kalp atışını dinledigin günler de yakın olur
Doktorlar gerçekten rahim kalinligi iyi gördüğü an yapıştırıyor cevabi😂

X