Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar herkese günaydın. Daha önce gebelik geçiren arkadaşlara bir sorum olacak. Ben cuma akşamı kan vermiştim değerim 130 çıkmıştı. Tekrar için Çarşamba sabah kan verdim. Arada 4.5 gün var değerim 1200 çıkmış. Normalde 700 civarı olması gerekiyordu. Bu durum sorun teşkil eder mi?

Kızlar herkese günaydın. Daha önce gebelik geçiren arkadaşlara bir sorum olacak. Ben cuma akşamı kan vermiştim değerim 130 çıkmıştı. Tekrar için Çarşamba sabah kan verdim. Arada 4.5 gün var değerim 1200 çıkmış. Normalde 700 civarı olması gerekiyordu. Bu durum sorun teşkil eder mi?
Günaydın canim,bence çok iyi artım,rabbim saglikli büyütsün🤲

Günaydın tatlım niye sorun olsun? Güzelce tutunmuş işte anneciğine 🥰🧿

Ayyy niye etsin yaa 😍😍 ilk başta iki katı artıp sonra uçuyor o değer✨ Maşallaaah teyzesinin kuzusuna ✨

Aman yok evi saldım zaten 😅😅 teslim etmem gereken işler var elimde, para çok lazım 😬 artık yarın ne kadar olursa.. ilk günler pek bilgisayar başına geçemem heralde.. evde de yaratıklar çıktıp tesgahta halay çekmeden elimi sürmem.. baba kısmı ne yaparsa o 🤣
En iyisini yaparsın, enişte yapar her şeyi ya kıyamaz sana 🥰 ay hadi yarın olsun alsın annesi şu minnakları artık ❤️

Hayırlı akşamlar kızlar 🌸 bat günüm 16 mayıstı 14 mayısta olabilir 4-5 gün değişir. Test yapmıyorum çünkü aceleci davranmak istemiyorum😀 sorum beyaz su gibi akıntı yaşıyorum regl oldum sanıyorum hatta ama yok böyle bi durum yaşamamıştım hiç.sizce neden olabilir bu durumda olan var mı?🌸
Kız ne sabırlısın sen öyle maşallah ❤☺ iki gün daha olmazsan test yap canım inşallah bebiş vardır

Kızlar ya benim catlatma iğnesinden sonraki 13. günüm. Mide bulantısı yaşıyorum nadiren ara ara kısa süreli. Hala iğne etkisi mi geçen ay olmadı hiç ama psikolojik mi yoksa 😔

Aaa aşkolsun annesi mis gibi büyüyor minnak ☺️ en az 2 katı, bazen 3-4 katı artış da olabilir. Sağlıkla ilerlesin maşallah diyelim ❤️🧿

Onlarda bizim üzülmemize dayanamıyorlar canım. Zaten bizim gibi düşünmelerine imkan yok. O yüzden ben artık eşimle bile pek açamıyorum konuyu. Ama kendini soyutlama bunun hiç bişeye faydası olmadığı gibi insanı daha da çok yoruyor. Ben de ramazan ayında annem ve kayınvalidemler dışında kimseyle görüşmedim onlarla da sadece telefonda nasılsın iyiyimisin O kadar. evden çıkmadım içimden gelmedi. Başta oh kafam rahat dedim ama bu sefer aynı konu sabah akşam beynimde, huzursuzum, mutsuzum, stres desen sınırları zorluyor duygusallık da öyle. Bu sefer eşime sardım ters davranmalar olmadık yerde ses yükseltmeler falan başladı. Evde huzur vermemeye başladı. Herşey daha da kötü oldu yani. Yani olmuyorsa olmuyor bunun üzerinde çok duruyoruz. Zamanı olduğuna inanıp O zamana kadar hayata devam etmemiz gerekiyor.
Canım ne kadardır deniyordun? Dr a göre sıkıntı neydi?

X