Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
My_Moonlight06 canım merhaba ben regl oldum malesef. Çok şey söylemek istiyorum da sen de dahil yıllarca bekleyenler var biliyorum sizlere haksızlık etmemek için kendimi susturuyorum. Ama çok üzgünüm.. İçimdeki üzüntüyü artık bastıramıyorum. Ben artık şu saat itibariyle beklemekten de istemekten de vazgeçiyorum. Rabbim umarım sizin beklentilerinizi boşa çıkarmaz kızlar.

Ben de o moddayım ya olmayacak heralde bizim de kaderimiz buymuş demeye başladım. 2.5 senedir bende de hiç hamilelik olmadı pko var ama her doktor en kolay gebelik elde ettiğimiz hastalık diyor ama bende tık yok yumurta büyüyor çatlıyor spermlerde sıkıntı yok ama olmuyor işte demekki olmaması gerekiyor. Ama ben o kadar üzülmüyorum artık ya kabullendim sanırım hayırlısı buymuş. Ama "Allah vermek istemeseydi istemeyi vermezdi" diye bi söz var bu söz benim tekrar dememi sağlıyor hep. Vermeyecek olsaydı bu kadar kalpten istemezdim sanırım. Zamanı var❤

Kuzummm , canımmm, aşkomm sen şu düşüncelerini silsenmi bi kafandan.. Rabbim elbet verecek sana minnakını tabiiki şuan olumsuz düşünmen normal ama bunu kafana bu sekilde yerlestirme peki ya tüp bebek falan düşündünmü durumun elverirmi böyle biseye? Doktorun ne diyor çünkü bekleme süreleri artık aşılmış

Canim sakin ol bakalim insallah cok uzatmadan kavusacaksin sende miniğine relax ol bak bu ayda ben öyleyim saldim kendimi hem kac aydir istiyosun ilk bebekmi bide degerlerine falan baktirdinmi

Yarin tekrarlıcam bakalım koyulasacak mı siliklesecek mi
Bende almayi unuttum telaşeden yaa şimdide üşeniyorum gitmeye eczaneye 5 lilerden alsaydim iyi olacakti benimde cuma falan sanirim yumurtlamam catlamam olur heralde geçen gün yumurtlama gördüm aksami na catlamisti. Zaten degerlendirmeye dün basladim rahim filmi sonrasi agrim sancim az kanamam vardi

Eki Görüntüle 3068956 Kızlar sabah prodoctor ve freely gebelik testleri yaptım. Prodoctor bembeyaz Freely şimdi baktım böyle olmuş daha önce kuruma çizgisi görmemiştim ona bile heyecanlandım bak şimdi
Bende hiç görmemiştim dün ki testimde gördüm ama çok az belli oluyo bende heyecanlanmadım değil yani kuruma çizgisiyse ıslanınca yok olması gerekiyo dimi

Aayyy psikolog buldum yaşasın kız biz nasıl kendimize gelicez söyle bize Allah rızası için inşallah güzel bir iş bulursun canım ❤❤
Canlarım hepinize teşekkürler tatlı mesajlarınıza görüşme olumlu geçti ama benim istediğim gibi değil part time istiyorlar benim isteğim tam zamanlı bir işti çok üzüldüm açıkçası ama net karar vermedim henüz biraz düşüneceğim

Hepinizle ilgilenirim tek tek ne demekk Venev kuzum zaten herkesin 1 psikoloğa 1 psikoloğun ise 2 psikoloğa ihtiyacı var inşallah allah gönlüne göre versin bebeğim en mutlu olacağım hamile adaylarından birisin
partalina_ aynen öyle ne yazık ki canım, zaten işimiz çocuk olduğu için siz de anne adayısınız diye başladı kurum müdürü anlayışlı biriydi ancak diğer kriter beni düşündüren bakalım kısmet artık hayırlısı olsun diyelim
Mucizemmm16 senin problemin ne canısı kendine gelmekten kastın nedir

Bizi test batağından kurtar aşko

Hayırlısı olsun canım inşallah en iyi kararı verirsin kendin için inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…