Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ateş ölçümü yanıltabiliyormuş bence hiç takılmayın. O da ayrı yıpratır bence. Hem herkesin bedeni farklı döllenme geç mi oldu erken mi ne zaman yerleşti bilinmez.
Keşke öyle olsa,ben yıllardır bu usulle emin oluyorum,her sabah yataktan kalkmadan makattan ölçüm aliyorum kesin sonuç veriyor, düne kadar 37yukariydi, bugün düşmüş derece

Canıım neler yaptın kaç embriyon oldu hayırlısıyla transferin ne zaman
Ya benim de aklımdan çıkmıyor ama olsun diye takibi bıraktım canım bu ay psikolojik olarak çok zorlanıyorum. kendimi çok kötü hissetmeye başladım artık bu kadar çabaya, duaya, emeğe rağmen 3 yıldır bir kere bile hamile kalamadım. çikolata kistinden dendi onu da hallettim 6 ay oldu normal denedim, bitkisel kürler denedim, aşılama yaptım yok yani bu kadar şeye olmuyorsa demek ki Rabbim istemiyor vardır bi bildiği. Hiç bir zaman olmayacağını düşünüyorum artık.. İnşallah bu ay pozitifi görürsün canım benim

Arkadaşlar 6+3 oldum bugun herşey yolunda ancak dün akşamdan bu yana bel ağrısı çekiyorum ama kasılma şeklinde sadece bel bölgemde kalçama doğru olan bir ağrı normal midir bu şekil ağrılar yaşayanlarınız oldu mu?

Kızlar hepinize sorum olacak bilen varsa bende pco var amh değerim 14 çok yüksek geldi bana yumurta rezervim fazlaymış pazartesi doktora gidicem ne dicek bakalım. Sizlerde de amh değeri yüksek oln var mı?
Merhaba, bende pcosluyum amh testim 14 cikti. Tedaviniz ne durumda suanda gebelik yasadiniz mi ayni sorunda oldugum icin bilgi almak istedim

Keşke öyle olsa,ben yıllardır bu usulle emin oluyorum,her sabah yataktan kalkmadan makattan ölçüm aliyorum kesin sonuç veriyor, düne kadar 37yukariydi, bugün düşmüş derece
Sizin vücudunuzda bu usule emin oluyorsanız yapın tabi. Benim şahsi fikrim bu işlemler oldukça strese sokuyor. Herkes aynı hissetmeyebilir ama :)
Allah sağlıklı gebelik nasip etsin tüm isteyenlere

Hiç kendini kötü hissetme güzel düşün. Hayırlı olsun gebeliğin Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Bizlere de dua et.

Kizlarrr yumurtlama olmuş mu sizce ?

Eklentiler

• 16529614989016154007945767335095.jpg
    132,4 KB · Görüntüleme: 38
  • 16529615288271611161288288521963.jpg
    117,1 KB · Görüntüleme: 39
Normal canım sağlıkla kavusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…