Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de o moddayım ya olmayacak heralde bizim de kaderimiz buymuş demeye başladım. 2.5 senedir bende de hiç hamilelik olmadı pko var ama her doktor en kolay gebelik elde ettiğimiz hastalık diyor ama bende tık yok yumurta büyüyor çatlıyor spermlerde sıkıntı yok ama olmuyor işte demekki olmaması gerekiyor. Ama ben o kadar üzülmüyorum artık ya kabullendim sanırım hayırlısı buymuş. Ama "Allah vermek istemeseydi istemeyi vermezdi" diye bi söz var bu söz benim tekrar dememi sağlıyor hep. Vermeyecek olsaydı bu kadar kalpten istemezdim sanırım. Zamanı var❤
CNm smdi baktimda 2.5 yılda hiç hamile kalamamissin rahim filmi çektirdin inşallah birde bendede pco vr Dr bir sene dedi olmassa asilama olmassa tüp bebek onerior

Eki Görüntüle 3068956 Kızlar sabah prodoctor ve freely gebelik testleri yaptım. Prodoctor bembeyaz🤦🏻‍♀️ Freely şimdi baktım böyle olmuş daha önce kuruma çizgisi görmemiştim ona bile heyecanlandım bak şimdi😀
Canim benim testim de aynen öyle oldu,hatta bugün yaptigim 2-3saat sonra pembe çizgi belirdi
Eki Görüntüle 3068956 Kızlar sabah prodoctor ve freely gebelik testleri yaptım. Prodoctor bembeyaz🤦🏻‍♀️ Freely şimdi baktım böyle olmuş daha önce kuruma çizgisi görmemiştim ona bile heyecanlandım bak şimdi😀
Bende saat 1de test yaptim,saat 4de baktim pembe çizgi çıkmış , gerçekten neyin içine düşdük yaa biz

Benim 20. Ayım ya da 19 şimdi emin değilim
Bu aya kadar hep koştur koştur test yaptım 3 kere de pozitif gördüm ama kimyasal oldu

Bende de pco var. Ama kızım ilk denemede olmuştu evliliğimin 3.5 senesindeydi
Düşünüyorum ki ilk hamileligimde evlenir evlenmez hamile kalmak istesem muhtemelen diyecektim ki 3.5 sene hamile kalamadim ve ya düşük oldu vs vs

Bu güne kadar çok dualar ettim ki 2 ramazan geçirdim bu istekle. Her iftar öncesi her namaz sonrası 20 aydır dua ediyorum
Hacet namazları mi kilmadim, adak mi adamadim.

Ama zaten eger bebis gelecekse onun rahme düşeceği zaman da belli aslında biz sadece sebepler dairesinde elimizden geleni yapıyoruz.

Bu ay bunu daha iyi aydım... 30 yaşım bitiyor bu ay sonu hem de bat günümde. Belki onun olgunlugu geldi 😂😂😂

Bu ay kafama hiç takmıyorum. Olmasa ne olacak diyorum ben istiyorum... verip vermemek Rabbime bağlı ben kul olarak gerekenleri yapıyorum.

Kafaniza takmayın gerçekten çocuğunuzun olması yalan değil çok güzel; ama aynı zamanda da dünyanın en zor şeyi vicdanen...
Belki diyorum henüz 2 çocuğun gücünü kaldıracak olgunlukta değilimdir. Allah beni benden daha iyi bilendir. Hepimizi öyle

Tabi ki dileğim hepimiz bu ay hamile kalıp 9 ay sonra kucagimiza sağlıkla hayırla alalım...
Ama olmazsa da bu dünyada tek amacımız bu değil. Kendinizi bu sebeple üzmeyin. Hepinizi öpüyorum müstakbel analarrrr

Ya ben Bat 28 Mayıs dedim ama benim sadece geçen ay gecikti. Onun dışında geçen aylarda hep 23 24 25 gibi olmuşum adet. Ama uygulama 28 diyor bir önceki ayı baz alarak. Yani şu an bata 5 6 gün falan olmuş oluyo 🤔 Hangisini doğru kabul etmeliyim sizce

Benim 20. Ayım ya da 19 şimdi emin değilim
Bu aya kadar hep koştur koştur test yaptım 3 kere de pozitif gördüm ama kimyasal oldu

Bende de pco var. Ama kızım ilk denemede olmuştu evliliğimin 3.5 senesindeydi
Düşünüyorum ki ilk hamileligimde evlenir evlenmez hamile kalmak istesem muhtemelen diyecektim ki 3.5 sene hamile kalamadim ve ya düşük oldu vs vs

Bu güne kadar çok dualar ettim ki 2 ramazan geçirdim bu istekle. Her iftar öncesi her namaz sonrası 20 aydır dua ediyorum
Hacet namazları mi kilmadim, adak mi adamadim.

Ama zaten eger bebis gelecekse onun rahme düşeceği zaman da belli aslında biz sadece sebepler dairesinde elimizden geleni yapıyoruz.

Bu ay bunu daha iyi aydım... 30 yaşım bitiyor bu ay sonu hem de bat günümde. Belki onun olgunlugu geldi 😂😂😂

Bu ay kafama hiç takmıyorum. Olmasa ne olacak diyorum ben istiyorum... verip vermemek Rabbime bağlı ben kul olarak gerekenleri yapıyorum.

Kafaniza takmayın gerçekten çocuğunuzun olması yalan değil çok güzel; ama aynı zamanda da dünyanın en zor şeyi vicdanen...
Belki diyorum henüz 2 çocuğun gücünü kaldıracak olgunlukta değilimdir. Allah beni benden daha iyi bilendir. Hepimizi öyle

Tabi ki dileğim hepimiz bu ay hamile kalıp 9 ay sonra kucagimiza sağlıkla hayırla alalım...
Ama olmazsa da bu dünyada tek amacımız bu değil. Kendinizi bu sebeple üzmeyin. Hepinizi öpüyorum müstakbel analarrrr
Ne güzel yazmışsın canım bende tam olarak öyle düşünüyorum belki bende 2 çocuğun gücünü kaldıracak durumda değilim ki vermiyo Allah o herşeyin en iyisini bilir Rabbim ol derse olur ❤🤲🏻 Hayırlısı olsun inşallah. İnşallah dediğin gibi hepimiz ay bebiş haberini veririz canım ❤❤🤲🏻🤲🏻

Bende hiç görmemiştim dün ki testimde gördüm ama çok az belli oluyo bende heyecanlanmadım değil yani 😂😂 kuruma çizgisiyse ıslanınca yok olması gerekiyo dimi
Evet yıkanınca gidiyor yıkadım gitmedi🙈 Ama bu saatler sonra çıktı ve bu marka testi ilk kez yaptım pek güvenilir bulmadım açıkcası. Olsaydı prodoctorda kesin çıkardı yarın regl günüm çünkü 5 olan değeri bişe algılıyor o.

X