Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ateş ölçümü yanıltabiliyormuş bence hiç takılmayın. O da ayrı yıpratır bence. Hem herkesin bedeni farklı döllenme geç mi oldu erken mi ne zaman yerleşti bilinmez.
Doğru söylüyorsun canım off için sıkılıyor ya ne yapsam yine doktor yolları göründü bana klomen kullananlar adetin kaçıncı günü gittiler acaba doktora?

Bu cihaz bende de var canım dışardakilere kıyasla daha masum diye biliyorum. Hem yüze uygulamışsın endişelenme. Gebelik haberi alırsan bırakırsın.
gebelik var canım regl 3 gün geçti zaten testim de kopkoyu çıktı. doktora cmt gideceğim çünkü doktorum bir hafta geçerse gel demişti. Ama valla kötü hissettim kendimi epilasyondan dolayı ufak ufak atışlar yaptım zaten

Randomum kınalı kuzum, napıorsun? Nerelerdesin? Beni özledin mi?
Ahh benim Pamuk prensesim özlemem mi? 2 cüceyle kavuşmanı bekliyorum, kaldı 2 gün ben takılıyorum kendi halimde tatlım yaa tedaviyi bıraktık ama her gün bebek konusu var hala evde düşünmeden olmuyormuş demek ki..

Aynen öyle canım. Mesela doğudaki hatunlar falan nasıl 7-8 tane doğuruyor diye düşünüyordum, tabii ki bağdan bahçeden beslendikleri için bi de abidik gubidik hastalıklarımız çıkıyor erken yaşlarda. Mesela benim gittiğim doktorlar 70 yaş hastalığı bu, naptın kendine diyorlar. Yaşam şartları böyle artık

Kuzum bizim de yaptırmadığımız test, görmediğimiz tedavi kalmadı. Doktor da diyor artık, her şey yolunda olmaması için hiçbir sebep yok diye. Hem yaşam şartları hem yoğun stres sebebi muhakkak. Azcık bi rahatlatabilsek...

Yaaa sen onu bıraksan da o seni bırakmıyor aklına düşünce işte olsun yine de kendi sakince denemek insanı daha az strese sokuyor ben de heyecanlıyım ctesi için bakalım cüceler 2 gün daha dayanabilecek mi

Aayyy psikolog buldum yaşasın kız biz nasıl kendimize gelicez söyle bize Allah rızası için inşallah güzel bir iş bulursun canım ❤❤

Kızlar sonucum çıktı 17 adetime 3 gün var çok mu düşük
Hayırlı olsun öncelikle her gebenin değeriyle kendininkini karşılaştırma herkesin döllenme zamanı aynı olmaz hcg artışı da aynı gitmez bata var daha stres yapma iki gün sonra tekrar kan verip artışına bakman lazım ama 2 katı olması gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…