Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de öyle kuzular. İlk çocuğum tek denemede oldu, 10 yıl geçti aradan tabii yaşlandık 😁 2 yıldır da olmuyor bir düşük, bir dış gebelik oldu. Ben tabii hemen olacak sanmıştım ve hiç bilmezdim yumurtlama günleri, çatlama vs falan 😁
Benim de ilk gebeliğimde ilk denemede kimyasal ondan sonraki ayda yine olmuştu. Aaradan 5 yıl geçti ikinci için bu 4. Denemeydi yine olmadı. Hormon testlerim de normal, her ay gittiğim doktor güzel bir yumurta da var diyor stres yapıyorum sanırım😞

Kızlar yaptığım son testim de bu ne diyorsunuz

Eklentiler

• 20220519_073005.jpg
    20220519_073005.jpg
    175,5 KB · Görüntüleme: 84
Dene canım benim bana doktor bu ay tedavi vermeyecez dedi ama ben zaten bıraktım artık buraya da siz etiketleyince giriyorum
Kız bende bırakırım diyordum da olmadı yapamadım 🤣 bağımlılık gibi bişey 🤣 letu kullandım 2 gün sonra bıraktım şimdi öyle düz deniyoruz. Burası da bağımlılık olmuş girip kim ne durumda merak ediyorum

Daha şartları vs konuşmadık zaten belki bana uygun olmayacak ya da kurum reddedecek görüşmeden sonra bilemiyorum, azıcık stres oldum😬 psikoloğum canım bir anaokulu ile görüşeceğim, umarım güzel olur hem iş hem bebiş🌸 sen ne yaptın bu arada? Sanki bi pozitif görmüştüm sende konuşmalarda ama haziran topiğinde adet bekliyorum yazmıştın, son durumlar ne?
Yaaa ne güzel meslek benimle de ilgilenir misin? Zor bir bölgede öğretmenim ben de vallahi bizim de düzenli terapiye ihtiyacımız var 🤭😂 ben 2 aydır testlerden gol yiyorum canım hevesimi kaçırdılar. Bu ay da denemeye devam. Git bir görüş bakalım neler diyecekler hayırlısı olsun inşallah

Gerçi her ay olcakmış gibi bekliyorum sonuç hüsran yani belki gebelik planlıyorum dicem işe alınmicam 1 yıl sonra hamile kalcam boşa geçen 1 yılımla kalcam allah bilir. Ki saldım bi miktar bebek işlerini falan olursa sürpriz yumurta kısmet dicem😄
Canım tatil planı değilki bu günü belli olsun.. gebelik düşünmeyen biri girer o da hamile kalabilir.. senin de ne zaman olacağı belli olmaz ki zaten aylarca cok rahat çalışanlar var gebeyken.. sen dürüst olmak istiyorsun ama yani bu özel bişey bi yandan da paylaşmak zorunda değilsin 😅

Benim de vücut ısım aniden düşdü bugün 😥🥲oysaki ne hayallerim vardı bu ayla ilgili🥹🥹bat 21-22mayıs,bu ay çabuk gelecek adetim ya bugün ya sabah😕
Benim dün akşam 37,5 tu ateşim şimdi baktım 36,8. düşmüş benim de ateşe bakmıyordum hiç dün sende okuyunca bakmıştım test yapmadan baksaydım teste gerek kalmayacakmış😅

Kızlar ya bişe sorucam ben 2gundur röntgen odasina giriyorum ya çocuk için ben girdim hep yani. Hamilelik suphesi olanlar giremez yaziyo bişe olurmu ki yaa

kızlar merhaba. bende bu ay gebelik olmaz diye yüzüme epilasyon yaptım. philips lumea epilasyon makinam var ondan yaptım. kafama çok takıldı

Benim dün akşam 37,5 tu ateşim şimdi baktım 36,8. düşmüş benim de ateşe bakmıyordum hiç dün sende okuyunca bakmıştım test yapmadan baksaydım teste gerek kalmayacakmış😅
Ateş ölçümü yanıltabiliyormuş bence hiç takılmayın. O da ayrı yıpratır bence. Hem herkesin bedeni farklı döllenme geç mi oldu erken mi ne zaman yerleşti bilinmez.

X