Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya tüh atmasaydın iyiydi o panikle bi dahakine cebine koynuna saklamanı tavsiye ediyorum çizgiyi görüyorsan ilk bi kaç dakika da çıktıysa bi şeyler olabilir bence

Detayli olarak inceledim ikinci çizgi çok silik gözükuyordu duştan sonra dağılmış kirmizilar temizlendi diyesabah ilk idrarla yaptim belki,vucut ısım hala 37den yukari,sabah da öyle olursa test yaparim her halde

kizlar hormon testlerine böyle çıktı doktor normal dedi testestoron ise 10 gün sonra çıkacakmış adet oldum benide listeye ekleyebilirsiniz Haziran 15 adet tarihim

Detayli olarak inceledim ikinci çizgi çok silik gözükuyordu duştan sonra dağılmış kirmizilar temizlendi diyesabah ilk idrarla yaptim belki,vucut ısım hala 37den yukari,sabah da öyle olursa test yaparim her halde
Temizlenmiş halinş göreydik iyiydi Hadi güzel haberlerle inşallah canım ❤ benim vücut ısım sabah bi düştü sonra bi daha yükseldi sonra yine düştü kafasına göre takılıyo

Bende yoğunum bu aralar kuzucummmm geç cevan veriyorum bazen maalesef..

Bende seni özledim canımmm.. Bence de en iyisini yaparsın tut kendini İnshaAllah gelir bebiş bu sefer

İşte listeye bak Mashallah hamişlerimiz çoğaldı Allah'a şükür, yalnız maalesef bir iki kişi de kaybetti kimyasal oldu sanırım onları listeden çıkarıyorum uzulmesinler diye

Canım selam ben de bu ay ovülasyon testine başladım bir haftadır akıntım çok vardı son iki gündür kasık ağrılarım oldu bugün testte pik gördüm bence sen de test al yap

Gecikmenin 2.günü vermiştim 1.20 çıkmış

Hadi ya nasıl yani kaç günlük gecikmede çıkmamıştı sizinki
Canım benimde baya geçmişti 10 günden bile fazla .. keseyi görerek öğrenmiştim fakat düştü Malesef hayırlısı canım biz bilemiyoruz ne kadar sağlıklı yada değil herşeyin hayırlısı

Ayyy ayy canimmmmmmm hoşgeldinnnn ne iyi ettin geldin örnek oldun moral oldun bize canimmm Allah razı olsun İnshaAllah guzlece kavuşursun bebeğine Rabbim esirgesin ikinzide canımm benimmm

Kızzzz ne oldu son durumunnn bijamani yirimmmm senin.

Ben olsam kuzucummmm erteledim testi sonrada yaparsıniz İnshaAllah gerek kalmazda

CNm nasıl gidiyor sanırım daha yakalayamadın hamilelik bende ara vermstm bir ay bu ay tekrr başladım bakalm inşallah uğur getirsin snn topik :))
Sat: 24 Nisan
bat: 30 Mayıs
deneme süresi: 3.ay
Canisimmm yok ya olmadı henüz İnshaAllah ben de saldım biraz yola devam ama kafamı boşalttım çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…