Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üzüldüm kuzum geçmiş olsun
Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin
Nasip oldu mu tek ilişkiylede oluyo işte.
Spermler canlı kalmıştır muhtemelen tez zaman da Rabbim tekrardan nasip eder de sağlıcakla bebişini kucağına alırsın inşaAllah

Kızlar kimyasal gebelik yaşayan var mı aranızda neler oldu neler yaşadınız.. Ben sağlıksız kimyasal gebelik geçiriyorum sanırım. Pazartesi değerim iyi gidiyorken bugün düştü değerim
Ben de geçen sene kimyasal geçirdim canım. Gebeliği öğrendikten 3 gün sonra değerimin düştüğünü öğrendim o gün de kanamam önce kahve akıntıyla daha sonra aşırı pıhtılı kanamayla devam etti. Parça parça pıhtılar geldi sürekli ve çok ağrılıydı ilaç kullanmak zorunda kalmıştım 10.günde kanamam bitti değerimde 1,20ye inmişti.

Geçmiş olsun kendini çok üzme nasip şimdi değilmiş demek ki. Rabbim doğru zamanda hayırlısını,sağlıklısını nasip eder inşaAllah

Bu bir sene içinde hamile kaldınız mı acaba. Biraz okudum da kimyasal gebelik geçirenler hemen hamile kalıyormuş..

Bu bir sene içinde hamile kaldınız mı acaba. Biraz okudum da kimyasal gebelik geçirenler hemen hamile kalıyormuş..
Maalesef kalamadım canım geçen sene 19 mayısta öğrenmiştim gebeliğimi tam 1 yıl oldu. 6 ay önce de aşılama denedik o da tutmadı. Beklemedeyiz hala yaza kadar olmazsa tüp bebek düşünüyoruz. Benim eşimde sperm problemi olduğu için böyle zorlu geçiyo. Eğer eşin de veya sen de problem yoksa tekrardan hamile kalman yüksek ihtimal canım

Bilmiyorum kuzum cuma günü gidicem kontrole.. hakkımızda hayırlısı

Yok canım ben özel hiçbir şey yapmadım. Ne ilişkiden sonra yattım ne ayaklarımı diktim nede özel birşey yedim Birde beni aşılama için yonlendirecekti doktor smear testi sonucundan sonra yaşım olduğu ve amh düştüğü için. Ama kendiliğinden geldi çok şükür

Amin canım hepimize inşallah

Kızlar ben acaba idrar yolu enfeksiyonu mu oldum yaa çünkü kaşıklarım acayip ağrıyor tuvaletini yaparken yanma yok ama bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…