Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu bir sene içinde hamile kaldınız mı acaba. Biraz okudum da kimyasal gebelik geçirenler hemen hamile kalıyormuş..
Canım seni korkutmakta istemem ama ben iki ay arayla üç defa kimyasal geçirdim bu son aylarda daha öncesinde de bir boş gebeligim olmuştuhamile kalmaya kesin kalırsın Allah'ın izniyle önemli olan sağlıklı olması inşallah Allah'ım sana da banada bizler gibi olanlara da bir daha yaşatmasın..Çok yıpratıcı bir süreç belirli zaman sonra insan gebe kaldığına bile sevinemiyorum sebebini bulamadı hiç bir doktor tek söyledikleri tıpta bazı şeyler aciklanamiyor...

Gerçekten çok kötü birşey yani ben çöktüm bugün Allah kimseye yaşatmasın inşallah sağlıklı gebelikler olsun

Valla ben test mest yapmıcam bu ay saldım tamamen takmayınca daha güzel daha iyi gidiyor

Kızlar kimyasal gebelik yaşayan var mı aranızda neler oldu neler yaşadınız.. Ben sağlıksız kimyasal gebelik geçiriyorum sanırım. Pazartesi değerim iyi gidiyorken bugün düştü değerim
Ben maalesef 3 defa yaşadım. Kendi kendisine kanamayla gidiyor. En azından hamile kalabildigini öğrenmiş oluyorsun embriyo sağlıklı değildir diyor doktorlar. En fazla 35. Güne kadar kanaman başlıyor canım geçmiş olsun üzme kendini

Kuzum benim de olmuştu sebebi yumurta yada sprem kalitesizliği diğer ihtimal spremden gelen kromozom eksikliği vs vs ama çoğu kadın yaşıyor dedi doktor ve lütfen ama lutfen ADETİNİZİN USTUNDEN 5 GUN GEÇMEDEN kan testi vermeyin ben o günden sonra bekliyorum adetimin geçmesini psikoloji çok önemli üzülme kuzum daha sağlıklı güzel hamilelikleri olur inşallah

Teşekkür ederim kızlar destekleyen herkese iyiki varsınız.. Allah hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin

Ayyy canımmmm geçmiş olsunnnnnn şimdi nasıl?

İnshaAllah güzel olur herşey senin için kuzum Rabbim sevindirsin seni İnshaAllah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…