Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba bende yeni katıldım sayfanıza :) soa 8-15 mayıs

Merhaba bende yeni katıldım aranıza :KK70: Sat 8-15 mayıs beklenen 5 haziran. 8 aydır bebek bekliyoruz. Bu cuma yumurta çatlatma iğnesi olucam. Femara hap kullanıyorum inşallah güzel haberler alacağız :)
Hoşgeldin 🥰🌺

İnshaAllah beraber alırız canım güzel haberleri🌺🌺 Haziran gurubu var arkadaşım senide eklesin

Childdevelopment Childdevelopment

Kızlar merhaba,dün regl günümdü ama olmadım akşam hemen test yaptım ve yaptığım gibi koyu çıktı. Kimyasal olma ihtimal, var mı ? hemen doktora gitmek istemedim doktorum adetin 1 hafta geçerse gel demişti. kimyasal gebeliklerde silik mi çıkıyor benimki direk bu kadar net çıktı
MashaAllah tebrikleeeeer çok Sevindim adınıza..

Yok yok Allah'ın izniyle kimsayal değildir.. 🥰🌺

Kızlar şimdi size birşey sorucam :) cuma günü yumurta genişletmesi için femaraya başlattı doktorum 1 aydır polikistik over yüzünden korunuyorduk bugün ilaca başlayalı tam 6 gün oldu 2 haftadır da korunmuyorum. Sabahları hafiften mide bulantısı idrara sık çıkma ve iştahsızlık başladı 2-3 gündür sizce neden kaynaklanır ilaç bunu yaparmı eşimle bu belirtileri görünce heyecanlandık ister istemez. Ama test yapmaya da korkuyorum negatif çıkarsa üzülürüm diye 8 aydır deniyoruz
İlaçta yapabilir piskolojik de olabilir canım..

Testi adet günün geçene kadra yapma derim

Abla kusura bakma kzıımı kaybettiğim için genetik test felan vermiştim sonuçlar çıktı epilepsi hastalığım çıktı 3 gün yoğun bakımda kaldım test yaptım silik çıktı adetim gecikiyor ama kan vermeden bişey demek istemiyorum ama hala regl olmadım 5 gün gecikiyor reglim
Estağfurullah canım çok geçmiş olsunnnn...
Ay hadi İnshaAllah bebistir kuzmmm şimdi nasılsın iyi misin

Benim adımın yanına kırmızıyı yavaştan yapıştırabilirsin canım My_Moonlight06 My_Moonlight06 😕😕 5 gün erken oluyorum fenalık basıyo karnım ağrıyo midem bulanıyo bi kaç saate kırmızıları görürüm herhalde 😒😒
Yavaştan nasıl ekleniyor acaba aaaa.. tam regl oursan öyle yaparım şimdi acelesi yok

Aşko dün bizim sitenin bahcesine bi indim yeni komsular falan taşınmış cocuklari var benim kız yaşlarında oynuyolar sağıma bakıyorum ikiz soluma bakıyorum ikiz 😅 şuan 4 bloklu sitede 3 tane ikiz var 😅😅 aklima senle ben geldim 😅😂 anladn sen
🤣🤣🤣🤣🤣. Hadi yaaaa bak goruyonmuu kizzz bize işaret bu hahahah

Yaa ben bu ay takip yapamadım ama akıntım benimde çok oldu . Hatta her akıntıyı yumurtlama sandım ama bir kaç defa oldu . Kizzz inşallah bende hamileyimdir . Ama ben bekleyeceğim. Adet tarihimi de tam bilmiyorum. 30 Mayıs'a kadar bekliyoruz bakalım 😂anaa kız heyecan yaptım
İnshaAllah canımmmmm çok sevinirim akıntı çok yaygın belirtilerindendir.. İnshaAllah vardır bebiş beee 🤗🤗

@Reyyanalmd @Beyazmelek11 @Fehva
@E L B A @Zeyno2734 @Mehmetugba @Gunzaman @vrllardanbirben @Feyzaakncc @dilara capgu @Bebisimolsunnf @Htc 35 @Manolyalar @Dua4614 @10760052marla @Aynuradana @bonnibel @Mavihali @Kisgunesim22 @orkide98 @busraa2619 @ezomanyaa @Afddy @kendimidurdaracakdegilim @Mrve1201 @Tiryakim @Rafiyeatilla @aysesngul @Cotto @orjinal19 @A R Y A @Derin1111

Kızlar rica ediyorum son durumlarınızı bildirin..🙏🏻 Bir çoğunuzu kaçkez etiketledim buraya girmenize rağmen cevab gelmedi..

Siz bana haber vermeyince listeyi güncelleyemiyorum, bu yüzden uzun zaman yazmayan olursa listeden silmem gerekiyor.. lütfen iki dakika da olsa geri dönüş yapın..🌺🌺🌺
Kuzu bir iki ay önce 2022 gebelik planlayanlar sayfasina ismimi yazdirmak istedim sat bat vs yazdim eklermisiniz dedim konu sahibi sen biraz buralarda bu şekilde takıl hemen eklemiyoruz dedi 😂😂 bende bi garip oldum 😂😂

X