Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Telefon uygulaması 10 kasımı gösteriyordu eğer 7 sinde yumurtladıysam çok erken oluyor bence spermler canlı kaldı bir iki gün ya da yumurtladım bilmiyorum sağlıklı bir gebelik olmadı maalesef 9. Haftada kalbi durdu kürtaj oldum. Tek ilişkiyle nasıl hamile kalınıyor diyenlere bunu diyorum hayırlısını dileyin diye
Üzüldüm kuzum geçmiş olsun😔
Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin🤲🏻
Nasip oldu mu tek ilişkiylede oluyo işte.
Spermler canlı kalmıştır muhtemelen tez zaman da Rabbim tekrardan nasip eder de sağlıcakla bebişini kucağına alırsın inşaAllah🥰

Kızlar kimyasal gebelik yaşayan var mı aranızda neler oldu neler yaşadınız.. Ben sağlıksız kimyasal gebelik geçiriyorum sanırım. Pazartesi değerim iyi gidiyorken bugün düştü değerim 😢
Ben de geçen sene kimyasal geçirdim canım. Gebeliği öğrendikten 3 gün sonra değerimin düştüğünü öğrendim o gün de kanamam önce kahve akıntıyla daha sonra aşırı pıhtılı kanamayla devam etti. Parça parça pıhtılar geldi sürekli ve çok ağrılıydı ilaç kullanmak zorunda kalmıştım 10.günde kanamam bitti değerimde 1,20ye inmişti.

Geçmiş olsun kendini çok üzme nasip şimdi değilmiş demek ki. Rabbim doğru zamanda hayırlısını,sağlıklısını nasip eder inşaAllah🤲🏻

Ben de geçen sene kimyasal geçirdim canım. Gebeliği öğrendikten 3 gün sonra değerimin düştüğünü öğrendim o gün de kanamam önce kahve akıntıyla daha sonra aşırı pıhtılı kanamayla devam etti. Parça parça pıhtılar geldi sürekli ve çok ağrılıydı ilaç kullanmak zorunda kalmıştım 10.günde kanamam bitti değerimde 1,20ye inmişti.

Geçmiş olsun kendini çok üzme nasip şimdi değilmiş demek ki. Rabbim doğru zamanda hayırlısını,sağlıklısını nasip eder inşaAllah🤲🏻
Bu bir sene içinde hamile kaldınız mı acaba. Biraz okudum da kimyasal gebelik geçirenler hemen hamile kalıyormuş..

Bu bir sene içinde hamile kaldınız mı acaba. Biraz okudum da kimyasal gebelik geçirenler hemen hamile kalıyormuş..
Maalesef kalamadım canım geçen sene 19 mayısta öğrenmiştim gebeliğimi tam 1 yıl oldu. 6 ay önce de aşılama denedik o da tutmadı. Beklemedeyiz hala yaza kadar olmazsa tüp bebek düşünüyoruz. Benim eşimde sperm problemi olduğu için böyle zorlu geçiyo. Eğer eşin de veya sen de problem yoksa tekrardan hamile kalman yüksek ihtimal canım

Maalesef kalamadım canım geçen sene 19 mayısta öğrenmiştim gebeliğimi tam 1 yıl oldu. 6 ay önce de aşılama denedik o da tutmadı. Beklemedeyiz hala yaza kadar olmazsa tüp bebek düşünüyoruz. Benim eşimde sperm problemi olduğu için böyle zorlu geçiyo. Eğer eşin de veya sen de problem yoksa tekrardan hamile kalman yüksek ihtimal canım
Bilmiyorum kuzum cuma günü gidicem kontrole.. hakkımızda hayırlısı 🙏

Yok canım ben özel hiçbir şey yapmadım. Ne ilişkiden sonra yattım ne ayaklarımı diktim nede özel birşey yedim Birde beni aşılama için yonlendirecekti doktor smear testi sonucundan sonra yaşım olduğu ve amh düştüğü için. Ama kendiliğinden geldi çok şükür

Üzüldüm kuzum geçmiş olsun😔
Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin🤲🏻
Nasip oldu mu tek ilişkiylede oluyo işte.
Spermler canlı kalmıştır muhtemelen tez zaman da Rabbim tekrardan nasip eder de sağlıcakla bebişini kucağına alırsın inşaAllah🥰
Amin canım hepimize inşallah 🤗

X