Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kiz cok pahalaniyo günden güne napim aliyim dedim eczanemi ariycam bide orda daha pahali bide zaten burası küçük bi şehir surekli giresim gelmiyo
Ben bi tane daha aldım ama yapmıycam bi dahaki aya saklıycam kız diyodu neyden emin olamıyosunuz çizginin varlığından dedim bi daha ordan test alamam 3 tane aldım bu ay

Yaa inşallah canım ❤ benimde ondan 1 saat sonra falan fenalık basması kasık ağrısı mide bulantısı başladı kesin olcam bi kaç saate olurum muhtemelen
Benim de sabah uyandım direkt ağrı var ve geçmiyor bu zamana kadar. sanırım gününden önce olacağım gibi. bir kaç kez lavoboya gittim hatta acaba oldum mu diye

Öyle kuzum Allah isterse oluyo tek seferde birde herşeyin bi zamanı var olmayıncada olmuyo bazen

Benim de sabah uyandım direkt ağrı var ve geçmiyor bu zamana kadar. sanırım gününden önce olacağım gibi. bir kaç kez lavoboya gittim hatta acaba oldum mu diye
Bende oldum sandım gittim bi kaç kez bari olcaksak olsakta rahatlasak ya gerilmeye başladım bende 5 gün önceden olucam olursam

Senin sürekli pozitif cikti ve gerckten sinir bozucu sonuclar cikti ya. Bende bilindik marka istemedim işte o yuzden.. insallah bende kendimi tutabilirim insallah masallah falan hicte tutacagimi sanmiyorum neyse ben gideyim temizlige devam edeyim

Ben bugün adet oldum malesef

KIZLAR KIZLAR KIZLAR deli olcam ya şimdi muayene oldum kist falan yok dedi hamile olabilirsin dedi ama kese gözükmüyor şu an dedi kan sonucuna göre konuşalım dedi delircem yaaaa kist yok bişey yoksa ve idrarda 9.gün gecikmede hala negatifse neden hala adet olmadım ben ya miyomun var dedi ama miyom bende 5 yıldır var zaten hiç adetim gecikmezdiki. Doktor miyom zaten kanama yapar adet gecikmesi yapmaz kolay kolay dedi çıldırıcimmmmm

CNm bnmde kese adet gecikmesinden bir hafta sonra gozukmustu ama kandada idrarda da pozitif çıkmıştı inşallah güzel sonuçlar olur kanı beklemekten başka çare yok ve adete yakın ilişki yaşandıysa geç dollenmede olablr son ilişkiden en az on gün sonra kanda negtfse ozmn bn kesin gözüyle bakiorm ozmna kdr hersy olablr

Evet ya kafayi yedik gerçekten çizgi net gözüküyor ama foto da net çıkmamış,bıcıbıcı yaptikdan sonra fotosun çekicektim eşim geldi gormesin diye testi çöpe atdim

Yaa ama ben gecikmenin 9.günü idrarda pozitif görmedim ozaman kanda da çıkmaz bu gün kese gözükmüyor dedi çünkü yada hamile olmadığım içinde olabilir ya aman bu belirsizlik insanı yoruyor yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…