Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben bu kadar bekledim adetime kadar beklicem 1-2 gün geçmesini şayet olmazsam 3. Günü yaparım test. Diyelim 3. Gün çift çizgi çıktı bat 5. Gün kan testi verilir mi? Yani 22 mayısta adet olmazsam 23 mayıs test yaparım pozitifse 26 mayıs kan testine giderim. Bu arada gebelik testleri alındığı gün yapılmalı mı nasıl oluyor ? Kasıklarım arada bir ağrıyor gögüslerimde baya şişti bastırınca hafif acı var. Bu kadar planlamak saçma hersey olcağına varır bende biliyorum da gün geldikçe heyecan:)

Kuzum ertele istersen ama kesin o gün yumurtlama olacağına eminmisin ovülasyon vs doktor kontrolü yapcakmısın biliyosun bazen kullandığımız uygulamalar doğru cıkmıyo geç yumurtlama oluyo geç çatlama veya erken

Canım bu ay hsg çektirdin hamile kalma şansın çok yüksek o yüzden bence sperm testini ertele yumurtlamanı değerlendir
Yaa sende mi öyle oldun benim adet bittikten sonra ki gün lekelenme başladı canım

Şu an hamile olman çok mümkün değil canım maalesef

Canım bu ay hsg çektirdin hamile kalma şansın çok yüksek o yüzden bence sperm testini ertele yumurtlamanı değerlendir

Yaa sende mi öyle oldun benim adet bittikten sonra ki gün lekelenme başladı canım
Evet canım aşılama yaramadı galiba bana ya yada kimyasal falan mı oldu bilmiyorum. Önümüzdeki ay tekrar aşılama yapıcam evde gonalf 450 m ilaç kaldı ziyan olmasın diye

Vay canına maşallah Allah bağışlasın kızını canım ❤❤ ben kızımda yaptığım testi hala saklıyorum
Allah razı olsun Rabbim hepimizin çocuklarını bağışlasın
Ikincileri ucunculeri de isteyen hepimize bu ay nasip etsin hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…