Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne çok erken öğrenen var ya ben sağlık personeliyim sürekli betahcg yaptırma şansım oluyor o yüzden test için kararsızım ama bunu duydukça test alasım geldi
Bence bekleyebildiğin kadar bekle erken öğrenmek de ayrı bir stres akıllanmak istiyorum mesela bakalım bu ay başarabilecek miyim?

ya işte benimde öyle daha 10 gün var ve geceleri kasık ağrısıyla uyanıyorum bazen kramp giriyor ve göğüslerim inanılmaz hassas sivilcelenme de var

Kuzum ovulasyon alcm 5 lilerden hatta dün gebelik testi siparisi verdim pisman oldum 5 li de ovulasyon testi vermedigime. Ama genel olarak ozamanlara denk geliyor yumurtlamam zaten hala az lekem var cok iyi degil kasiklarim iliskiye girmeye korkuyorum suan yarin aksam belki daha iyi hissedersem olabilir

Ne çok erken öğrenen var ya ben sağlık personeliyim sürekli betahcg yaptırma şansım oluyor o yüzden test için kararsızım ama bunu duydukça test alasım geldi
Bende bu markayi aldim bu sefer kizlar

Eklentiler

• 02D40FEA-6B18-4389-8387-245488A45828.jpeg
    125,2 KB · Görüntüleme: 31
7 kasım yumurtlama günün müydü peki canım biliyo musun?
Telefon uygulaması 10 kasımı gösteriyordu eğer 7 sinde yumurtladıysam çok erken oluyor bence spermler canlı kaldı bir iki gün ya da yumurtladım bilmiyorum sağlıklı bir gebelik olmadı maalesef 9. Haftada kalbi durdu kürtaj oldum. Tek ilişkiyle nasıl hamile kalınıyor diyenlere bunu diyorum hayırlısını dileyin diye

Kiz cok pahalaniyo günden güne napim aliyim dedim eczanemi ariycam bide orda daha pahali bide zaten burası küçük bi şehir surekli giresim gelmiyo
Ben tutacağım kendimi jelle birlikte hediye 3 ovulasyon 1 gebelik hediye gönderiyorlar. İnşallah hakim olabilirim. İyi yapmışsın tabii ki pahalanıyor her gün ama testler beni 2 aydır çok yanılttı bi tiksinti geldi yaminle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…