Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin cnm bronsitten yatti geçen hafta şimdi galiba yarında yaticak
Cok çok geçmiş olsun. 5-6 yaşlarımda bende bronşit ten çok hasta olmuştum hiç unutmuyorum. O zamandan bu zamana herşey daha gelişti tabi. İnşallah güzel bir bakımla tedaviyle hiç birşeyi kalmaz yavrucagin😘🤲

Ooo anne kuş bebişinin yerini yapmaya başlamış bile 🤗🤗 daha çok zamanınız var yavaş yavaş herşey hazır olur.. ne güzel heyecanlar 😍 ben de tüp bebeğe başladım, bugün haber verdiler 7 embriyo oluşmuş.. 7 tane tek hücreli evladım var 😂😂😂
Oyy hadi bakalım hayırlı olsun inşallah 😍

Kizlar bana bi akil verin cinsel perhiz verdi test icin eşime doktor 3 gun verdigi günle sayarsak 4 gün ama onun perhizli oldugu günler benim yuksek hamile kalma zamanim ve yumurtlama ma denk geliyor sizce sperm testi işini biraz ertelesekmi sonradan gosteririz doktora.. zaten benim 24 unde randevum doktor ozamana kdar bütün test sonuçlarına bakacam dedi ama esimede sperm testi icin 24 une gun verdi zaten hastane🤷🏼‍♀️ Ya test verecez yada degerlendircz hangisini yapsak A ad000 Venev Venev I ipti My_Moonlight06 My_Moonlight06 S sultansultan90 H Hello Kity ve etiketleyemedigim kizlar.. Bu arada hsg cekildigim icin hamile kalmam cok yuksekmis bu ay çeken doktorda oyle söyledi

Kizlar bana bi akil verin cinsel perhiz verdi test icin eşime doktor 3 gun verdigi günle sayarsak 4 gün ama onun perhizli oldugu günler benim yuksek hamile kalma zamanim ve yumurtlama ma denk geliyor sizce sperm testi işini biraz ertelesekmi sonradan gosteririz doktora.. zaten benim 24 unde randevum doktor ozamana kdar bütün test sonuçlarına bakacam dedi ama esimede sperm testi icin 24 une gun verdi zaten hastane🤷🏼‍♀️ Ya test verecez yada degerlendircz hangisini yapsak A ad000 Venev Venev I ipti My_Moonlight06 My_Moonlight06 S sultansultan90 H Hello Kity ve etiketleyemedigim kizlar.. Bu arada hsg cekildigim icin hamile kalmam cok yuksekmis bu ay çeken doktorda oyle söyledi
Kuzum sperm testini biraz geç vermeniz bir sorun teşkil etmez sanıyorum. Bu ay da deneyin içinde kalmasın bence.

Bu perhizin süresi kaç gün peki canım?

cuma günü birliktelik olmasi gerekiyor sali test verilmesi lazim verdikleri kağıtta oyle yaziyor test sali verilecek. Benim yumurtlamada o arada kaliyor pazar yumurtlama gosteriyor

X