Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat ne zaman 🌼 Yaa ben hamile değilim kesin🤭 bende de idrar sıklığı var ama enfeksiyondan sanırım daha da var zaten bata 6 gün psikolojim bozulmuş benim😂😅😬
Adet olmam lazım ama 2 kere hatta bence 3 kere yumurtladım bu ay ovulasyonlar öyle dedi 😂 tabi ilkinden sonra değerlendirme olmadı. Bence 4 mayıstaki 2. Yumurtlamamı baz almalıyım ve 17-18 bat diyebilirim. Enfeksiyon da çok pis ya çok umutlanıyor insan var diye ama işte 2 ay önce de çok sık çıktım çok ihtimal vermedim çünkü tek ilişki olmuştu ama bi heyecan yapmadım değil üşütmüştüm onda da

Adet olmam lazım ama 2 kere hatta bence 3 kere yumurtladım bu ay ovulasyonlar öyle dedi 😂 tabi ilkinden sonra değerlendirme olmadı. Bence 4 mayıstaki 2. Yumurtlamamı baz almalıyım ve 17-18 bat diyebilirim. Enfeksiyon da çok pis ya çok umutlanıyor insan var diye ama işte 2 ay önce de çok sık çıktım çok ihtimal vermedim çünkü tek ilişki olmuştu ama bi heyecan yapmadım değil üşütmüştüm onda da
Ayy inşallah bebiş haberi verirsin canımmm 😍😍❤❤ sol kasığım acayip otururken bile alttan batıyo hiç böyle olmamıştım ara da normal ağrıyo regl ağrısı gibi ama enfeksiyondan sanırım bu öbürü niye oldu anlamadım çokta sık tuvalete gidiyorum akıntı hiç yok enfeksiyon olsa olmazmiydi ya ayy kafam çok karışık benim 😅

Ayy inşallah bebiş haberi verirsin canımmm 😍😍❤❤ sol kasığım acayip otururken bile alttan batıyo hiç böyle olmamıştım ara da normal ağrıyo regl ağrısı gibi ama enfeksiyondan sanırım bu öbürü niye oldu anlamadım çokta sık tuvalete gidiyorum akıntı hiç yok enfeksiyon olsa olmazmiydi ya ayy kafam çok karışık benim 😅
Bak bende 2 aydır hep çizgiler çıkıyor sonradan kaç testimde oldu hem de ya bir şeyler olmaya çalışıyor olmuyor ya da benim çişte var bişeyler 😂 benim enfeksiyonda da akıntım falan olmadı hiç üşütmeye bağlı yaşadım muhtemelen. İnşallah vardır ama hissediyorum canım yok

Bak bende 2 aydır hep çizgiler çıkıyor sonradan kaç testimde oldu hem de ya bir şeyler olmaya çalışıyor olmuyor ya da benim çişte var bişeyler 😂 benim enfeksiyonda da akıntım falan olmadı hiç üşütmeye bağlı yaşadım muhtemelen. İnşallah vardır ama hissediyorum canım yok
Ayy inşallah vardır inşalllahhhh🤲🏻🤲🏻❤❤ Bende yok diye hissediyorum bu zamana kadar kuruma çizgisi bile görmedim testlerde vicdansızlar testler hiç umut yok bende😂😂😂 hiç te umudum yok çokta kendimi dinleyip kendimi aşırı gerdim ama ağrılar beni bir salmadı elimden gelse şu batan neyse çekip çıkartmak istiyorum😂😂

Kızlar testle şasi bak şaşır oynuyorum 😂 burdakiler efekt yapıyor ya bende yapmaya başladım belki hayali mayali görürüm diye 😂😂
Bak efektle de yok efektsizde 😅😅😅

Eklentiler

• Screenshot_20220516-191807_Photos.jpg
    Screenshot_20220516-191807_Photos.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_20220516-191754_Photos.jpg
    Screenshot_20220516-191754_Photos.jpg
    118,5 KB · Görüntüleme: 33
X