Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama daha cok erken öyle deme kuzucum zaten bunda da çıkmaz ki hemen biraz daha bekle bakalım biraz daha yaklaşsın bat sabredilmiyor biliyorum bende yaptım negatifti dün adetim 22-23 mayıs daha da bekliyorum umudum da yok
Günler geçmek bilmiyor ki. Neyse Rabbim biliyordur doğru zamani canim evet biraz erken oldu bekleyelim bakalim. Burda 10 gün önce falan öğrenenler olmus bende umutlandim ama yok malesef. Kasık ağrım çok var ama bugün genital bölgem de ağrıyor inşallah enfeksiyon değildir

Ay vardı hatta ben kendimi hamile sandım sabah uyandığımda hafiften böyle mide ekşimesi gibi kokuları bazen çok net alma 😂 sonra sağ kasık ağrısı 8.gunun bugün gecikmede işte doktor dediki son ilişki 1 Mayıs orda geç döllenme bile olsa kanda gözüküyor dedi 2.5 bile olsa gözükürdu gebelik yok o yüzden korkma adet söktürücü al bir an önce ilki önümüz deki ayları değerlendir adet olmamakta hormon dengesini bozar bu ayki şansını yok etme dedi ve ben de cuma gününden beri adet söktürücü kullanıyorum sanki yavaş yavaş geliyor ama tam anlamıyla adet degilimve benim hiç olmazdi gecikme ama dayanamıyorum ki bakıyoruz sürekli aklımızda bebek var ah bı kendimizi salsak neler neler olacak Çarşamba hormon testi vereceğim bir daha yani adet olursam 3.gunu gel dedi
Haklısın canım hayırlısı keşke yapabilsek rahat olabilsek 😞

Günler geçmek bilmiyor ki. Neyse Rabbim biliyordur doğru zamani canim evet biraz erken oldu bekleyelim bakalim. Burda 10 gün önce falan öğrenenler olmus bende umutlandim ama yok malesef. Kasık ağrım çok var ama bugün genital bölgem de ağrıyor inşallah enfeksiyon değildir
Erken öğrenenlerin erken yumurtlama oluyor canım. Yumurtlama tarihini biliyorsan kaset test için en az 12 gün geçmesi lazım.

Her gebelik aynı değildir canım.. böyle çok var ilk gebeligi ile mukayese edenler ikincide çok şaşırıyorlar bak şuraya bir video bırakıyorum kadını iyi dinle kadın ilkinde öğrenmis ikincide testte çıkmayıp kanda çıkıyor

Heyecanlı bir öğrenme süreci yaşamış ne güzel de olmuş sonu 💞 ama bende şöyle bir şey var belirtilerim yok oldu sanki hissedemiyorum artık 😏

Kizlar acil bı akıl verin ya
Gece bı baş ağrısıyla uyandı hala devam ediyo basım donuyo elim ayagim titriyordu tansiyonum 8/5ti baş ağrım hiç gecmiyo parolda içtim dayanamadım hala aynı sabahtan beri yatiyorum ne yapmalıyım ya hastaneye de gitmek istmeiyorum

Her zaman olmayabilir canım bebim bir arkadaşımın iki oğlundada hiç ama hiç belirtisi olmamış hemde 9 ay 🤣🤣
Allahım yemin ederim şok yaşarım heralde. Kadın diyor ya eğer bu belirtilerime hissettiklerime rağmen çıkmasaydı vücuduma olan güvenimi kaybedecektim diye. Durum aynı olur bende de kesin 😂

Evet geçmiyo ya sahiden inşallah bebiştir kuzucum🤲🏻🤲🏻❤❤ enfeksiyon başka belirtilerde veriyo biliyosun öyle değildir Allahın izniyle ❤❤ bende cok umutlanıp yapmıştım bide çokta sinirim bozulmuştu aklım hep orda diye yap kurtul kızım dedim ama kurtulamadım ağrılar bırakmıyo benimde sol tarafımdaki ağrı çok kötü batma gibi kramp gibi değişik bişey sürekli var ara ara da iki taraf birden ağrıyo ama bu sol tarafım kesin başka bişey ya kist ya enfeksiyon 😕

Olsun geçen ay benimde öyle oldu .. 12. Gün gittkm 13mm olmuş yeterli değil ama daha olur dedi.. sonra gittim başka yumurtalar 9mm olmuş ama büyük olan aynı kalmış..

Ama şöyle bir dur var daha sonra çok sancim oldu muhtemelen büyüdü ve çatladı.. domtora birdaha gitmedim.. ve ayrıca döngünün daha sonrasında yunurtlama da olabiliyor.. kimisi 20. gün yumurtluyor
Ümidi kestim tatlım yaaa 3. 4 senedir istyoruz tık yok :110:

X