Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy inşallah vardır inşalllahhhh🤲🏻🤲🏻❤❤ Bende yok diye hissediyorum bu zamana kadar kuruma çizgisi bile görmedim testlerde vicdansızlar testler hiç umut yok bende😂😂😂 hiç te umudum yok çokta kendimi dinleyip kendimi aşırı gerdim ama ağrılar beni bir salmadı elimden gelse şu batan neyse çekip çıkartmak istiyorum😂😂
Canım benim ovulasyonlar son dönemde hep koyu çıkmaya başladı o beni çok yanılttı hamile olduğumu düşündüm o yüzden e bir de belirti de aradım buldum hep 🤭 inşallah sen hamilesindir canım

İşin kötü tarafı gidip testte alamıyorum oturduğumuz yere yakın tek eczane var geçen sefer 2 tane birden aldım diye şimdi gitsem kız diycekki bu karı manyak habire test aliyo 😂😂
Benim burda yakınımda 5 tane eczane var sırayla gezdim gelemeye de devam ediyorum 😂🤭

Canım benim ovulasyonlar son dönemde hep koyu çıkmaya başladı o beni çok yanılttı hamile olduğumu düşündüm o yüzden e bir de belirti de aradım buldum hep 🤭 inşallah sen hamilesindir canım
İnşallah hepimiz gebeyizdir tek olmaz tek başına doğuramam 😅😅 bende işte aradığım için buluyorum tek gerçek kasık ağrım😂😂

İyi akşamlar.Sizin tahlil sonucu çıktımi?sayfalari okudum ama kaçirdim sanırım))durumunuz nasıl?hangi belirtiler yaşiyorsunuz?
Çıktı canım 56 çıktı. Suanki belirtim kasık ağrıları baş dönmesi ve miğde ağrısı. Yavaş yavaş büyüyoruz inşallah daha çok küçük başında yakaladim🥰🤗

Kızlar bata 5,6 gün varken yumurtlama gördüm, bat tarihim değişir mi ve hamilelik olsa ne zaman çıkar? Testim negatif.
(Normalde iki gün önce olmalıydım)

Merhaba hanımlar benim sat 23.04 bat 21 mayıs ilk ay deneme çok sabırsızlanıyorum bu süreçte 3 tane erken gebelik testi yaptim negatif cıktı hepsi. Bata 6 gün kaldı bugun beyaz akıntı geldi göğsümde damarlar belirginleşti inşallah hamileyimdir.sizde durumlar nasıl

X