Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet günün geçti miydi senin canım ?
Canım benim değişiyor bazen 27 bazen 28 günde bir adet olmuşum dün adet olmam lazımdı olmadım bugün bekledim hala olmadım bu sabah erken gebelik testi yaptım çıkmadı akşam da adet olmazsam yarın sabah kan vercem kesin içim içimi yiyor artık umarım hamileyimdir 🙏🌸

Canım benim değişiyor bazen 27 bazen 28 günde bir adet olmuşum dün adet olmam lazımdı olmadım bugün bekledim hala olmadım bu sabah erken gebelik testi yaptım çıkmadı akşam da adet olmazsam yarın sabah kan vercem kesin içim içimi yiyor artık umarım hamileyimdir 🙏🌸
İnshaAllah canımmm 🥰

Evet geçmiyo ya sahiden inşallah bebiştir kuzucum🤲🏻🤲🏻❤❤ enfeksiyon başka belirtilerde veriyo biliyosun öyle değildir Allahın izniyle ❤❤ bende cok umutlanıp yapmıştım bide çokta sinirim bozulmuştu aklım hep orda diye yap kurtul kızım dedim ama kurtulamadım ağrılar bırakmıyo benimde sol tarafımdaki ağrı çok kötü batma gibi kramp gibi değişik bişey sürekli var ara ara da iki taraf birden ağrıyo ama bu sol tarafım kesin başka bişey ya kist ya enfeksiyon 😕
Ya işte bu adet öncesi belirtiler ağrılar çok yanıltıcı oluyor o yüzden insan güvenemiyor ağır ya ağrıya dayanarak gebeyim diyemiyorsun

Allahım yemin ederim şok yaşarım heralde. Kadın diyor ya eğer bu belirtilerime hissettiklerime rağmen çıkmasaydı vücuduma olan güvenimi kaybedecektim diye. Durum aynı olur bende de kesin 😂
Bi arkadaşım 3 aylıkken hala kan testi yaptırıp doktoru delirtiyordu, ben hiç bişey hissetmiyorum böyle hamilelik mi olur diye 😅😅

Bi arkadaşım 3 aylıkken hala kan testi yaptırıp doktoru delirtiyordu, ben hiç bişey hissetmiyorum böyle hamilelik mi olur diye 😅😅
Beni zorla hamile bırakacaksınız hahahahah bu bir ilk olabilir. Kız ben iki hamileliğimde de çok sidikli bişey oldum hemen hemen 1 hafta sonra falan başlamıştı. Olaydı şimdi derdim bu belirtim var kesin hamileyim ama testlerde çıkmıyor diye.

Beni zorla hamile bırakacaksınız hahahahah bu bir ilk olabilir. Kız ben iki hamileliğimde de çok sidikli bişey oldum hemen hemen 1 hafta sonra falan başlamıştı. Olaydı şimdi derdim bu belirtim var kesin hamileyim ama testlerde çıkmıyor diye.
İnşallah bebiş vardır 🤲🏻😍 Adetten sonra mı başladı idrar sıklığı

Evet canım bu son hamileliğimde 8 gün sonra falan eşime dedim çok sık tuvalete çıkmaya başladım var bende bir şeyler diye. Sık sık ve az az
Bat ne zaman 🌼 Yaa ben hamile değilim kesin🤭 bende de idrar sıklığı var ama enfeksiyondan sanırım daha da var zaten bata 6 gün psikolojim bozulmuş benim😂😅😬

X