Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar günaydın, ben galiba elenmek üzereyim. Şimdi bana bir akıl verin :KK43: bat 20 mayıs 21 de olabilir. Bundan yaklaşık 10 gün önce falan pembe ama çok açık bir pembe leke geldi hatta ağrımda vardı dedim heralde regl erken geliyor. Ama devamı gelmedi bir kere oldu geçti gitti. Bu beni şüphelendirdi bu kadar erken zaten başlamazdı normalde en fazla bir iki gün erken yada bir iki gün geç olurum. Yaptığım tüm erken gebelik testleride negatif( yaptığımda yine 8-9 gün vardı reglime) sonuç olarak hala regl günüm gelmedi ama şuan aşırı sancım var artık gebelik ümidim yok bekliyorum şuan regl gelecek diye fakat bu 10 gün önceden gelen leke neydi sizce içinden çıkamıyorum :KK43:
Canım yerleşme olmasada başka bir sebebten kaynaklanan lekelenme olabilir adetine daha var adet gecikmeden teste çıkmayabilir çok var öyle canım...
Yerleşiyor ise bile henüz çıkmaz onc enor günün gelsin hiç kendini sıkıntıya sokma .. stress yapma belki birşeyler oluşuyordur boşuna germe kendini

Kızlar merhaba son adet tarihim 1 mayıs 25 mayıs da bat. Takip yapmadım ama yumurtlama zamanlarını değerlendirdik diye düşünüyorum. Şimdi kasığımda belim de hafif ağrı lar var göğüslerim normalde yumurtlamadan sonra sönerdi hala şiş ve dokununca acıyor ve kremsi beyaz akıntım var erken gebelik belirtisi olabilir mi?
Merhaba Ayşe hoşgeldin 🥰🌺

Evet olabilir, kremsi akıntılar gebeliğin en yaygın belirtilerindendir ..
Adet gününde bir test yaparsın bakalım İnshaAllah bebiş geliyordur 🤲🏻🥰

Bu arda seni listeye ekliyorum canım

Selam kizlar mesajlarnizi okuyordum prolaktin sorunu olan hurma ve havuc süt ürünleri cikolata vs tüketmesin prolaktininiz yükselir buda gebelige engel oluyor dostinex kullanan varsa düzenli kan versin prolaktin düşünce birakin ilaci ve şansinizi deneyin bazi doktorlar korunun diyo yada bisey demiyolar onun icin en iyisi birakmaya yakin yada birakinca denemek

Keske bende yine test filan yapma heycanini yaşasaydim ama şuan eşim başka hastaligindan ötürü hastanede yatiyor 😪 bu ay bi ara verdik agir ameliyatlar geciriyo.. bi dualarinizi aliriz ama ❤🙏 bundan ders cikardim bebek icin aglamicam hayat kisa aglamaya degmiyor 3 yil agladim yeterli bence bazi seylerin vakti var demek. Sizlerde caninizi skmayin cok üstüne durunca olmuyor iste ... kendinize iyi bakin❤
Geçmiş olsun canımmm üzülme İnshaAllah herşey yoluna girecek.. 🌺🌺🌺🌺

Bebişleriniz de olacak İnshaAllah 🤩

Canım yerleşme olmasada başka bir sebebten kaynaklanan lekelenme olabilir adetine daha var adet gecikmeden teste çıkmayabilir çok var öyle canım...
Yerleşiyor ise bile henüz çıkmaz onc enor günün gelsin hiç kendini sıkıntıya sokma .. stress yapma belki birşeyler oluşuyordur boşuna germe kendini
Hayırlısı artık canım bakalım ağrım olunca ümidi kesmiştim ama regl olmadan kesmemek lazım tabi 🌸🥰

Duramadın yaaaa hadi çizgi gör de inşallah heyecanına değsin 🤗
16527086293286983415169147727245.jpg

Gördüm göreceğim çizgimi 😢

Kızlar nasılsınız.pek fazla giremiyorum buraya.. cuma günü femara içmeyi bıraktım cumartesi günü yumurta takibe gidicektim bugüne erteledim öyle bir boşvermişlik. Bu ay bırakıcam tedaviyi sanırım bi süreliğine
Aynı boşvermişlik bende de var vallahi

Güzelim dedim sana bekle diye üstelik bu kaset test erken gebelik de değil 🤭 bekle biraz daha. Ben bu ay akıllandım artık ovulasyon da yok erken test de yok adetim gelsin sonrası Allah Kerim
Ovulasyon u birakmistim ama gebelik testini bırakamadım 😂 erken gebelik yapmak istemiyorum ya o olmayani da silik çıkarıyor bazen

X