Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım 5 günüm kaldi benimde ama galiba bende yarın iki test alacağım yarın yaparim birde 2 3 gün sonra yaparim
Ayy hadi güzel haberlerle inşallah canım benim inşallah bebiş haberini verirsin bize ayy çok heyecanlandım ❤❤ bende erken olucam galiba sabahtan beri sol kasığımda içerden aşağıya kadar sizi gibi kramp gibi sürekli gelip giden bi ağrı var yada enfeksiyonum var

Ben geçtiğimiz ay idrar yolu enfeksiyonu geçirdim tek taraflı ağrım bulantim cok oldu dedim kesin gebeyim cok sevindim kan verdim enfeksiyonum cok yüksek cikti inşallah seninki Gebeliktendir

Kaç yaşındasınki sen? Çok şükür bana soran yok..ben Azeri olduğum için..taşınmisim..her kesden uzakım
23 yaşındayim. Şuan memleketteyimm ayy delirecem artik tersledim birini. İşte sen tembel çıktın neyi bekliyorsunuz olmuyor mu siz mi istemiyorsunuz korunuyor musun gibi edepsizce sorular

Evet evet canım öyle benimde bildiğim ben mfk uygulamadım bu ay ama bu gunlere benzer oldu
Ben burda okudum..basladim denemeye.ama ben hemde Ovulyasyon testleriyle bakiyorum..bence yarın yumurta gorule bile bilir...o zaman ne edicem bilmiyorum..genelde ben yumurta döneminde her gün degerlendiriyorum

23 yaşındayim. Şuan memleketteyimm ayy delirecem artik tersledim birini. İşte sen tembel çıktın neyi bekliyorsunuz olmuyor mu siz mi istemiyorsunuz korunuyor musun gibi edepsizce sorular
Ayy çok küçüksün)))onlar terbiyesiz..ben olsam..hemen cevablarini veririm..nasıl terbiyesizlesmişler insanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…