Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla kuzum belki de her şeyin bir vakti vardır benimde çok şükür binlerce şükür okudum isim oldu eşim oldu arabam oldu esyam oldu çok bin şükür belki bebeğin de zamanı vardır sabredecegiz demekki canım kendimizi öyle teselli edelim
Yooo bunu ben kendime diyordum..kesinlikle evlenmek istemiyordum..okumak çalışmak..şimdide her şey oldu..çocuk kaldı

Yarın adetim geçeli 9.gün olacak salı günü idrarda bakıp haftaya pazartesi doktora gidicem tabii regl olmazsam

Kesin varmı yani sevineyimmi eşime de söylemedim henüz
Valla kuzum bekle bi iki gün daha çünkü burada birisinin öyle çıkmıştı o civarlar sonra geri düşmüştü kimyasal gebelik geçirmiş ama sen bekle sabırla 2 gün daha değerin yükselir doktora da gitsen öyle diyecek büyük ihtimal ama inşallah vardır çok sevindimmm

Yani öyle tabi..nasıl diyerler her şeyin tadına baktım..çocuk kaldı..onuda sabr ederek bekliyorum

İnşallah ya çok sağol isteyen herkese versin rabbim

Aminn ben de bekliyorum reglimin 1. Günü daha gelen giden yok yarın test yapmayı düşünüyorum dua et bana da
Dualarım seninle benim 3.cocugum ama yinede çok istedim bı kızım olmasını oyuzden com heycanlandim diğerlerinde hemen kalırdım bu seferki 7.ay rabbim önce olmayanlara versin tabi hayırlısıyla bana bı kız çocuğu nasip olur insallah

İnşallah benim ilk olacak 8 aydır bekliyorum bende yani kasık ağrılarım var yumurtlama gününden beri iğne batması gibi adet olacakmış hissi vardı hep birde bu ay hsg çektirdim ihtimal artıyormuş hsgden sonra onun da umuduyla denedik bakalım 5 gün kala erken gebelik testi yapmıştım çıkmadı yarın da normal test alayım diyorum olmazsam şayet inşallah canımm rabbim isteyene versin

Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…