Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim eşim doktor canim. O kızıyor arada senin yüzünden açıklamayan infertilite olacak cok stres yapiyorsun diyor hakkaten de öyle bu ay saldim ister olsun ister olmasin evlatlik ediniriz dedik. Yaptim tüm kontrolleri hiçbir problem yok canim
Sen bu ay müjdeyi verirsin o zaman bak kendini salan herkes o ay hamile kalıyor😄

Bende öyleyim ya ama bu ay dedim test yok ovulasyon bile yapmadim çünkü testler insanin moralini cok bozuyor ümitsizliğe kaptırıyor. Sebepsiz infertilitede hep stres kaynakli oluyor. Kafadan atanlar bak ne güzel gebe kaliyor acelemiz yok ki. Nasipte ne zaman varsa o zaman olur.
Öyle kuzum zaten ama işte insan düşünmeden edemiyo ya aklına bi kez girdi mi inşallah sağlıkla çok bekletmeden olur bebişlerimiz 🤲🏻❤ evet kendini dinlemediğin ve bebek yapmayı unuttuğun zaman oluyo keşke kafamızı sakinleştiricek bişey olsa ya ben örgü örüyodum onuda bıraktım

Ben aslında hemşireyim..kaç sene çalıştım..men biliyorum o olmaz bu olmaz..ama olmuyor.Valla bize doktor infertilite dedi..biraz bekle aşılama ederiz..ama ben kesin biliyorum aşilamayla bile kalmıcam...aşılamaya inanmıyorum..kalsam kendim kalırım..aşılama boş bana göre..
Aşılama bana göre de boş bilimsel olarak spermin hizi çok yüksek zaten

Öyle kuzum zaten ama işte insan düşünmeden edemiyo ya aklına bi kez girdi mi inşallah sağlıkla çok bekletmeden olur bebişlerimiz 🤲🏻❤ evet kendini dinlemediğin ve bebek yapmayı unuttuğun zaman oluyo keşke kafamızı sakinleştiricek bişey olsa ya ben örgü örüyodum onuda bıraktım
Yeniden başla o zaman. Bende kafamdan atamıyordum bu ay attim ne regl belirtisi bulabiliyorm ne de gebelik hic bisey yok

Ben testte pozitif çıkarsa doktora gideyim diyorum gizlice kan testine ilaç yazdırcam ayağına 😂 kan testine bu arada pozitifi görünce mi gitmeliyiz yoksa adet geçince mi ? Olmazsak (yine birşey soruyorum😅)
Ben testte çizgiyi görünce gitmeyi düşünüyorum şimdiye kadar hiç kan testi vermedim hcg için ama ciddi belirtilerle de gidilebilir tabi. Kanda negatifi görsem daha da üzülürmüşüm gibi geliyor.

Merhaba arkadaşlar,
Ben en son 15 nisanda beklediğim tarihten 5 gün önce adet oldum. 9 gün sürdü ama sadece lekelenme gördüm hiç kan görnedim. Günde bir kere falan çok az az geldi. Hatta ha bugün biter ha yarın biter diye diye 9 gün sürdü. 4. günümde sağlık ocağında kan vermiştim gebelik için negatif çıktı. Lekelenme kesildikten sonra 1 hafta falan göğüs ve bel ağrım devam etti. Sabahları mide yanması yaşıyorum (reflüm var ondan da olabilir) bu ay da cuma günü adet günümdü hala olmadım. Sizce geçen ayki lekelenmem adet midir gerçekten, kan testini erken vermiş olabilir miyim?
Benimde aynı senin gibi oldu Ay in 19 da olmustum 10 gun lekelenmem oldu daha olmadim öyle kaldım

Hadi hayırlısı olsun. Ben çoktan elendim 🤦🏻‍♀️
Hadi ya kacirdim ben seni ozaman bende elenmis olabilirim ya lekelenmeler basladi suan birsey yok ama yarin yarindan sinra buraya yazicam kirmiziya donmedi donse tamam adetim diyicemde yerlesme olabilirmi ki ama hic sanmam dur bakalim eee haziran gurubu bizi bekler bakalm emin degilim daha neden tutmadi bu 2 gunde bir iliski oldu iste ala ala değişik :işsiz::eğlence::skandal::ruh:

X