Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3 defa kan testi yaptım..hepsi neqatif..yok hamile diğilim..ve ilk defa bu kadar gecikme yaşıyordum..o stresi unutmam
Ben de adet söktürücü verdi doktor onu kullanıyorum işte ibi olsamda rahatlasam resmen bunalıma girdim sinir var göğüslerim aciyor ve belim ağrıyor

Banada doktor yazıyordu..ama ben içmedim..kendisinden olsun istedim..hem hep bir umut vardı
Herhalde kendimizi psikolojik olarak çok yoruyoruz doktorum bana bu ay bütün programları sil kendini rahat bırak günleri takip etme ne zaman adet olacagim ne zaman yumurtlamam vs uzak dur dedi adet bitiminden sonra 2 günde bir bazense en fazla 3 günde bir ilişki yaşayın düzenli ama çocuk mantığında yaşama kendini rahat bırak dedi öyle yapacağım çünkü bazen beyin hormon salgilamadigindan sağlıklı yumurta olmuyormuş oda bebek oluşumunu etkiliyormus önemli olan beyinmis kuzum istersen sende öyle dene

Benimki de öyle diyor..ama olmuyor..ne kadar söyleseler bile..kafadan çıkmıyor

Bende öyleydim canım heo stres adet olunca oturur ağlarım herseeye gebelik belirtisi derim ama artik dedim yok yeter psikolojim bozuldu ister olsun ister olmasin
Ooff çok takıldım ilk kez kendimi kötü hissetmeye başladım testleride yaptım aklımdan çıksın gitsin diye tabiki negatifler daha bir haftam var ama o kadar çok kafam yoruldu ki kaç gündür sürekli de bağırıp çağırıyorum aklım orayla meşgul olduğu için ağlayasın geliyo onuda yapamıyorum zaten uzun zamandır zaten panik atak geliyo artık ne kadar da kafama takmışım

Bende öyleyim ya ama bu ay dedim test yok ovulasyon bile yapmadim çünkü testler insanin moralini cok bozuyor ümitsizliğe kaptırıyor. Sebepsiz infertilitede hep stres kaynakli oluyor. Kafadan atanlar bak ne güzel gebe kaliyor acelemiz yok ki. Nasipte ne zaman varsa o zaman olur.

Sende sorun ne? Film cektirdinmi? problem yok diyorlar..ama bence iyi tedavi yazmiyorlar
Benim eşim doktor canim. O kızıyor arada senin yüzünden açıklamayan infertilite olacak cok stres yapiyorsun diyor hakkaten de öyle bu ay saldim ister olsun ister olmasin evlatlik ediniriz dedik. Yaptim tüm kontrolleri hiçbir problem yok canim

Ben aslında hemşireyim..kaç sene çalıştım..men biliyorum o olmaz bu olmaz..ama olmuyor.Valla bize doktor infertilite dedi..biraz bekle aşılama ederiz..ama ben kesin biliyorum aşilamayla bile kalmıcam...aşılamaya inanmıyorum..kalsam kendim kalırım..aşılama boş bana göre..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…