Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canımmmmm benim ismin neydi sana özel dua edicem inan çok üzüldüm ama müslümanın tanımadıgına ettiği dua daha çabuk kabul olurmuş. Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin hepimizeee

Kızlar benim durum düşükle sonuçlandı
Canımmmm .. hayırlısı olsun canım.. kimbilir Rabbim neyden sakındı .. biliyorum üzücü ama daha beterleri var .. canım nasıl istiyorsa öyle yap gel dertlere bizle olamdi uzaklaş ama bizi haberdar et kuzummm.. üzülme evladını alacaksın kucağına İnshaAllah

Banada klomen yazdı ve vitaminle eşime bana.Doktor beni 23 yanıma gel dedi..şimdi ben ilk defa yumurta takibi yapıyorum..ölcusunemi bakıcak?hiç anlamıyorum
Evet kuzum büyük ihtimalle yumurtlama oluyormu diye bakicak.. sen adetim bittise hemen başla çalışmalara 2 günde bir yeter inan

Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah gönlüne inşirah ferahlığı nasip eylesin umutlar yeşertsin

kızlar günaydın, bu ovülasyon testini ben hiç kullanmadım birazda kafam karıştı bana müsait olan bir arkadaş anlatabilir mi ne zaman yapmalıyım nasıl olmalı ilişki kaç güne bir olmalı gibi gibi
Sabah 8 ile 10 öğle 12 ile 17 akşam da 20 ila 22 arası saatlerde yapabilirsin canım.. aynı gebelik testi gibi tek farkı ilk idrar la yapılmaz.. ve t çizgisi c kadar koyu veya ondan da koyu olursa yumurtlama var demek oluyor normalde silik çizgi hep çıkacaktır.. köyü olduktan sonrada silikleşme olursa yumurta çatladı demektir..

Sen testi yaptıkça at buraya biz kızlarla sana yardımcı oluruz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…