Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet iki üç gündür bacak aram çok agriyo kasıklarım ve belimde ama bunlar her ay oluyo dubsadece farklı olarak bu dün farkettim göçü uclarimda kararma var bu ilk defa olduğu için baya umitlendim

Kuzum naptın test fln yaptın mı ? Venev Venev bebişim sende son durum ne kızzz haber verin bana eski tayfa napıyosunuzz🤣🤣 A ad000 @miresl My_Moonlight06 My_Moonlight06 @Niqu @iyilikperisi92 R Random3 @Hello Kity kuzum sen naptın yaptınmı test ? @Arianaa asko sen ne durumdaasınn kızlar özledim senii yazınnn 🤣🤣🤣
Bebeğim saldık çayıra biliyosun ☺️ gün falan takip etmeden kafamıza göre takılıyoruz. Kafadan atınca, düşünmeyince oluyormuş ya hani görücez bakalım 🤣 bikaç gündür misafirlerim var zaten hiçbişeyi düşünecek zamanım da olmadı. Sen napıyosun peki?

Bebeğim saldık çayıra biliyosun ☺️ gün falan takip etmeden kafamıza göre takılıyoruz. Kafadan atınca, düşünmeyince oluyormuş ya hani görücez bakalım 🤣 bikaç gündür misafirlerim var zaten hiçbişeyi düşünecek zamanım da olmadı. Sen napıyosun peki?
Ahahahah bende ole vallahi kafadan atmak en güzeli ben klomen letudan sonra son aşılama öncesi son cıkıstayım femaraya basladık bu ay da çarşamba kontrol var ama bu sefer bende saldım takmamak en iyisiymiş daha cok üzülüyoruz valla

Ben geçirmedim ama oluyo kuzum yada kisti atıyorsun ikisinden biri bitsin artık kanaman da basla tekrar ins kuzum kesilir kesilmeyen leke kisttir ben sogan kürü denedigimde ole olmustum 20 gün lekelenme kanama çekmiştim
Ay bilemedim valla ya bugün kesildi gibi ama bakalım. Ben bu ay takip falan etmeyi düşünmüyorum valla kendi haline bırakacağım 🙏🏻☺️

Kızlar kan değerim 0,1 e düşmüş bugün baktırdım :KK43: dün çok kasık ağrım vardı kimyasal gebelik oldu sanırım
Büyük ihtimak kimyasal geçrdin geçen ay benimde 10.23 e çıkmıştı adetimde geciktikten 3 gün sonra geldi kırmızlar kan tahlili yaptı doktorum hastanede kimyasal geçiriyorsun değerin düşüyor demişti

Büyük ihtimak kimyasal geçrdin geçen ay benimde 10.23 e çıkmıştı adetimde geciktikten 3 gün sonra geldi kırmızlar kan tahlili yaptı doktorum hastanede kimyasal geçiriyorsun değerin düşüyor demişti
Hakkımızda hayırlısı olsun iyi tarafından bakıp gebelik ihtimali bir sonraki aylar için var demekki diye düşünmek lazım

Hakkımızda hayırlısı olsun iyi tarafından bakıp gebelik ihtimali bir sonraki aylar için var demekki diye düşünmek lazım
Evet evet ben rahim filmi çektircektim hatta gerek yok demekki kanallar açık gebe kalabiliyorsun demişti ilaç bile kullandırtmadı bu ay kalma şansın daha yüksek diyerekten. Sadece biraaz olumlı olmak lazım ya ben direk adet bittikten sonra bu ayda olmucak kesin başlıyordum çalışmalara ama çok yanlış yapıyormuşum onu anladım o yüzdenn kırmızılarla birlite miss gibi yeni umutlarda bizimle olsyn inşallah😊😊

Evet evet ben rahim filmi çektircektim hatta gerek yok demekki kanallar açık gebe kalabiliyorsun demişti ilaç bile kullandırtmadı bu ay kalma şansın daha yüksek diyerekten. Sadece biraaz olumlı olmak lazım ya ben direk adet bittikten sonra bu ayda olmucak kesin başlıyordum çalışmalara ama çok yanlış yapıyormuşum onu anladım o yüzdenn kırmızılarla birlite miss gibi yeni umutlarda bizimle olsyn inşallah😊😊
Aynen öyle Allah nasip ettiyse yiyecek ekmekleri içecek suları varsa gelecekler zaten dünyaya inşallah 🙂

X