Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben ilk hamileliğimde 2 gün şiddetli bi şekilde bel ağrısı kasık ağrısı bi sıcak basması bi üşüme yaşamıştım hastalancam sanmıştım halbuki günüm geçmiş 3 gün farketmemişim annem söylemişti hamilesin diye yoo hastalancam demiştim testi aldı getirdi bi yaptım hamileyim ağlamıştım sevinçten 🤭🤭
Aaa sen 2. Bebisi istiyorsun🥰 ben sanıyorum ilk maşallah 🧿

Ya bazen belimde bir ağrı oluyır ama çok kısa sürüyor ağrı denemez ama hissediyorum birşeyler uzun sürmediği için belirti demiyorum. Normalde yorganla örtünen ben suan attım herseyi bir an sıcak bastı nasıl. Böyle diye diye hamile gözüyle bakcam belki kendime ama insallah negatifse çok sarsılmam
Herkeste aynı olmaz canım bende öyleydi ama sende farklı olabilir ben 1 kimyasal 1 de düşük yaşadım kızımdan sonra ortak tek belirtisi alt kısımda ağrı basınctı zaten hepsinde de adet tarihimi unutmuştum😅😅

Herkeste aynı olmaz canım bende öyleydi ama sende farklı olabilir ben 1 kimyasal 1 de düşük yaşadım kızımdan sonra ortak tek belirtisi alt kısımda ağrı basınctı zaten hepsinde de adet tarihimi unutmuştum😅😅
Tabi canım haklısın herkesin bir olmaz bakalım ne olacak hayırlısı artık 🥰 çok geçmiş olsun ama birtane kızın var çok şükür Allah iyi insanlarla karsılaştırsın insallah.

O zaman fitilden kaynaklı bişey belkide kimyasal olmasının nedeni en azından bizde öyle 😶 ben ilk içtiğimde iş yerinde tost makinesini açık unutmuştum öyle safa çevirmişti beni çok ağır gelmişti 🙄 işte ilaçlar çok çabuk yan etki yapar bende ne olduğu farketmiyo vitamin bile yapıyo yan etki ilaç içmek zaten çok iyi bişey değil bide ettikleri beter ediyo😒
Öyle di mi sarhoş gibi yapıyor o ilaçlar üstüne oruç zamanına denk geldi🤦🏻‍♀️Bir daha antibiyotik ve fitil görmek istemiyorum. Senin daha kötüymüş uyumadan önce iç bari folik asiti falan😊

Öyle di mi sarhoş gibi yapıyor o ilaçlar üstüne oruç zamanına denk geldi🤦🏻‍♀️Bir daha antibiyotik ve fitil görmek istemiyorum. Senin daha kötüymüş uyumadan önce iç bari folik asiti falan😊
Ya cok kötü geçmiş gitmiş olsun inşallah 🤲🏻❤ İçiyorum canım folik asit bakalım faydası olucak mı 🤭🌼

Lütfen bana dua edin Allah rızası için hep birbirimize dua edelim olurmu belki sizin duanız kabul olur bilemeyiz bu kötü psikolojiden çıkmak istiyorum bende sizlere dua edeceğim Allahım en kısa zamanda kucağımjzı doldursun
Tabikide ederim buraya katıldığından beri kalbim hep sizle zaten süreklide burdayım en kısa zamanda güzel haberler verirsin bize inşallah canım ❤❤

Valla dediğim gibi ovülasyon testi ile takip ettim adetin ilk gününden itibaren 11 . Gün yumurtlamayı gördüm yumurtlama öncesi ve çatlama günü birlikte olduk. Bence yumurtlamam ayın 20 sinde oldu 19 undaki birliktelikten olmuştur bence ama iki gün çok şiddetli ağrı çektim kasığımda yumurtlama ve çatlama günü ama benim hep çyle olur yumurtlamam çok ağrılı geçer
Benimde senin gibi sancılı geçer,. Dr a sordun mu nedenini?

X